Az kaynak tüketen antivirüs önerisi

ExplosiveTR

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, az kaynak tüketen, gün içinde ihtiyaçlarımı karşılayailecek programlar nelerdir? Norton 360 for Gamers iyi gibi geldi bana.

NOD32 antivirus tek geçerim.

Adsız.jpg

Norton.
Eki Görüntüle 1447245

Bence bu kaynaktan indirmeyin güvenilir olmadığını düşünüyorum. Kimse ücretli bir yazılımı karşılıksız şekilde ücretsiz vermez.

Eğer sisteminiz tatmin edici düzeyde ise Kaspersky öneririm. Tüketimi ESET ve Norton'a göre daha fazla ancak daha iyi korur.(tüketimi 90 MB-150 MB arası değişmekte. Bazen 30-40 MB'ye düştüğü oluyor.)

Bence bu kaynaktan indirmeyin güvenilir olmadığını düşünüyorum. Kimse ücretli bir yazılımı karşılıksız şekilde ücretsiz vermez.

Eğer sisteminiz tatmin edici düzeyde ise Kaspersky öneririm. Tüketimi ESET ve Norton'a göre daha fazla ancak daha iyi korur.(tüketimi 90 MB-150 MB arası değişmekte. Bazen 30-40 MB'ye düştüğü oluyor.)

Norton, ESET ve Kaspersky'dan daha iyi koruma sağlıyor. Ayrıca site böyle kampanyalar yapıyor ve Kaspersky'da yapıyor. Güvenilir.

Bilmiyorum, ben biraz şüpheleniyorum böyle kaynaklardan ücretli uygulamaları bedava olarak indirmeyi. Kimseye de önermem.
Virüstotal linki var, orjinal norton. Lisansı aldıktan sonra hesaptan indirirseniz nortonun sitesinden direkt olarak orjinal olur.
Uygulamayı güncellemek için silin ve norton sitesinden uygulamayı kurarken bağladığınız hesap ile giriş yapın ve indirin. Hem güncel hem Türkçe.

Geri
Yukarı