Az kişinin bildiğini düşündüğünüz bilgileri paylaşın

Ozel okulda okumak suc degil ama notlariniza yuz girilmesi de adil degil.

Sikinti yok ya. Agresif zamanlarim. :D
Yapma İrfan, bu senin bildiklerin gibi değil. Kim ne aldıysa o.🤭 Sende bir Anadolu lisesi, arkada oturan o cool siyah kapüşonlu alfa izlenimini aldım. Hep gerginlikten bunlar İrfan, bu gece erken yat. Çalışmak sana göre değil, bak bitap düşmüşsün.😉🙂

Yapma İrfan, bu senin bildiklerin gibi değil.
Hangi ozel okulluya sorsam boyle diyor. 🤔
Sende bir Anadolu lisesi, arkada oturan o cool siyah kapüşonlu alfa izlenimini aldım.
O ergenlerden bizim okulda bulamazsin.
Hep gerginlikten bunlar İrfan, bu gece erken yat. Çalışmak sana göre değil, bak bitap düşmüşsün.
Yatiyorum merak etme. Sutumu de ictim hatta. :D :D

Saka bir yana, 12 gibi yatip 6-7 gibi kalkmak guzel oluyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hangi ozel okulluya sorsam boyle diyor. 🤔

O ergenlerden bizim okulda bulamazsin.

Yatiyorum merak etme. Sutumu de ictim hatta. :D :D

Saka bir yana, 12 gibi yatip 6-7 gibi kalkmak guzel oluyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Yapma İrfan, fen lisesi mi geliyor yoksa? Nerede okuyorsun ki? Öyle bir okul yok, illa tek tük cahil ergenlerin olduğu okullar vardır. Süt uyku kaçırır yalnız. 😬

Yapma İrfan, fen lisesi mi geliyor yoksa? Nerede okuyorsun ki?
Cogu fen lisesinden iyi bir Anadolu. 🤔

Öyle bir okul yok, illa tek tük cahil ergenlerin olduğu okullar vardır.
Var iste. :D "Cool boy" olmaya calisan biri yok bizim okulda.

Süt uyku kaçırır yalnız. 😬

Cogu fen lisesinden iyi bir Anadolu. 🤔

Var iste. :D "Cool boy" olmaya calisan biri yok bizim okulda.

Hmm, neden uslu çocuk olmaya çalıştığını anlamaya başladım İrfan. Neyse, daha fazla uzatıp paradoksa girmeyelim her zamanki gibi. 🤣 Müsait konularda konuşuruz. Sen İstanbul'da mı yaşıyordun bu arada?

Varsayılan tema da spolier'ı imleç ile seçerseniz görebilirsiniz.
1615183909190.png

Hmm, neden uslu çocuk olmaya çalıştığını anlamaya başladım İrfan. Neyse, daha fazla uzatıp paradoksa girmeyelim her zamanki gibi. 🤣 Müsait konularda konuşuruz. Sen İstanbul'da mı yaşıyordun bu arada?

Geri
Yukarı