Az Yakan Araç Tavsiyesi

Reosta

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, iş için kullanacağım bir araç almayı düşünüyorum. Benim için en önemli şey yakıt, az yakan bir araç lazım. Hangi arabayı tavsiye edersiniz? İnternette araştırdığımda Suzuki Carry çok tasaruflu olarak gördüm kullananınız var mı? Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Bütçe belirtmemişsiniz. Fakat genel bir öneri yapayım;
1.5 Dizel 75 HP 2014 Renault Clio kullanıyoruz. 90 km civarı sabit bir sürat ile tüketimi rahatlıkla 4 lt/100 km altına düşürmek mümkün. Sakin kullanırsanız yol bilgisayarındaki anlık tüketim değerini 2-3 litre civarı görmek de mümkün. Tavsiye edebilirim.

Arkadaşlar, konuyu açan arkadaş iş için kullanacağım demiş, ayrıca bahsettiği araç kasalı bir araç. Tavsiye verirken ona göre verelim.

Arkadaşın birisi anlık tüketim falan demiş oralara takılmayın siz. LPG'li araç almayın aldırmayın. Dizel alın düzgünce kullanın rahat rahat satarsınız. Önerdiğim araçlar fazla sıkıntı çıkarmaz ola ki çıkarırsa bile sanayide parçası boldur.

Opel Corsa 1.3 CDTI, Renault Clio 1.5 DCi ve Accent Era 1.5 Crdi VGT.

Bunların dışında Fiat modelleri var ama 4 tekerlek üzerinde giden tenekeye binmek istiyorsanız alın.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı