Azami 1500 TL'ye Android Telefon Önerisi

Gold'a garanti,kalite vs.konusunda güvenin 10 üzerinden kaçtır peki?
10 üzerinden 8 derim. Ben telefon alışverişi yapmadım ama bizim ailedeki herkes telefonlarını Gold'tan aldı ve hiç sıkıntı yaşamadılar. Ben OEM alışverişi yaptım ve bende aynı şekilde hiç bir sıkıntı yaşamadım.

Z1 Compact fiyat konusunda limitimi aşıyor.Tabi bunu söylerken garantisinin sorun çıkarmayacağı satış noktalarına dayanarak söylüyorum.

Z1 Compact aslında tam benim aradığım telefon özellikle boyut olarak. Bunun haricinde özellikleriyle de gayet üstün bir cihaz. Ama fiyatı can yakıyor.
Siz oyun için falan mı bakıyorsunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizde o zaman bendensiniz :) İnternetten araştırdım LG G2 oyun canavarı. 45 dk boyunca 3G açık bir şekilde oyun oynarken %78den %68'e düştü bence oyun için mükemmel bir telefon.

Son düzenleyen: Moderatör:
OEM i biraz açabilir misin ?
Ram , PSU ve bir arkadaşım için anakart aldık. Hatta anakartta montaj yapmadan önce bir problem oldu gittik aynı saatte değişim yaptılar. Ben bugüne kadar sıkıntı yaşamadım o mağazada ama teknoloji bu ne zaman ne yapacağı belli olmaz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı