Azar Youtube Reklamları

Musical.ly daha kötü. Sinirlerim bozuluyor.
Ergen uygulaması olduğundandır... Zaten ben 18 yaşındayım ve 27 Temmuz'da 19 olacağım ama buna rağmen içim çocuksu... Hala çocuksuyum ve çizgifilmlerden vazgeçemiyorum. Yayınlandıkça Powerpuff Girls izliyorum. Eski profil resminde Powerpuff Girls'tü zaten... Profilini görünmez yapmışsın bu arada sanırım erkekler sorun oluyor.

Adblock kullananlar çok zeki tebrik ederim biz nasıl düşünemedik belki de onlarca içerik üreticisi reklamlar sayesinde para kazandığını bildigimiz icin dusunememisizdir.

Hayır kimseyle bir sorun yaşamadım. Tamamen keyif.

Belki de. Uygulama güzel olabilir bilemem ama reklamları ve kullanıcıları çok itici. Gördüğüm kadarıyla yani.
Musical.ly neden itici işte sebebi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ergen uygulaması olduğundandır... Zaten ben 18 yaşındayım ve 27 Temmuz'da 19 olacağım ama buna rağmen içim çocuksu... Hala çocuksuyum ve çizgifilmlerden vazgeçemiyorum. Yayınlandıkça Powerpuff Girls izliyorum. Eski profil resminde Powerpuff Girls'tü zaten... Profilini görünmez yapmışsın bu arada sanırım erkekler sorun oluyor.
Woody Woodpecker varken mi?
Veya Sonic`in klasik versiyonu? Stitch?

Lilo and Stitch'nin Woody ile alakası dahi yok... Ancak o karekteri bilirim. Nadir bir insanım ben. Sonic'te Stitch görmedim ve mümkün olamaz eğer crossover yoksa. Lilo and Stitch serisini diyorum ben.
Powerpuf Girls yerine Woody Woodpecker izlemiyorsan üzgünüm ama seni `Roast`lıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı