Azar Youtube Reklamları

Powerpuf Girls yerine Woody Woodpecker izlemiyorsan üzgünüm ama seni `Roast`lıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben o çizgifilmin sadece Playstation 2 oyununu oynamıştım yıllar önce tamam mı? :S
woody woodpecker ps2 - Google'da Ara
Powerpuf Girls yerine Woody Woodpecker izlemiyorsan üzgünüm ama seni `Roast`lıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ayrıca Woody Woodpecker yerine genelde eskiden hep Quack Pack ve türevi bölümlerini izlerdim.

Screenshot_20180614-041723~2.pngScreenshot_20180614-041730.png

Bu resimler siteden mi acaba? Powered by Google yazıyor ama... Tamam reklam başlıkları iyi güzel ama resimler pek uymuş gibi görünmüyor :D

Eki Görüntüle 306540Eki Görüntüle 306541

Bu resimler siteden mi acaba? Powered by Google yazıyor ama... Tamam reklam başlıkları iyi güzel ama resimler pek uymuş gibi görünmüyor :D
Konuyu paylaşanların profil resimlerini koymuşlar. Gecenin bir yarısında karşınıza Star Wars`taki şeytan gibi görünen adam çıkınca hoş olmuyor tabii.
Ayrıca Woody Woodpecker yerine genelde eskiden hep Quack Pack ve türevi bölümlerini izlerdim.
Quack Pack, ördekli şeyler. Ben pek izlemedim, ama hala Disney`de yayınlıyor olabilirler.

Bir süredir telefonu kırdıracak kadar rezil reklamlar çıkmaya başladı. Gece "podcast" ayarında bazı muhabbetleri dinliyorum. Bir anda "Ne diyosun sen lan! Ohaaa..." diyen, küfretmemek için zor tuttuğum bir reklam çıkıyor. Bu kadar seviyesiz, rezalet bir reklamı neden yayınlatmak isterler anlamıyorum. Spam olarak gösterebilsek neyse ama yok böyle bir seçenek. Canımdan bezdim ben de artık. Ne rezil bir platform oldu bu Youtube anlamadım gitti. Reklam verenlerimiz çok elit, videolara şöyle limit koyuyoruz, aboneniz şu kadar olacak diyorlar ama reklam verenleri kim denetliyor? Arkadaş biz mecbur muyuz böyle dandik reklamlara. Hadi bir defa gördük geçtik diyelim ama bir video içerisinde 10 defa aynı salak şey çıkmamalı.

Bir süredir telefonu kırdıracak kadar rezil reklamlar çıkmaya başladı. Gece "podcast" ayarında bazı muhabbetleri dinliyorum. Bir anda "Ne diyosun sen lan! Ohaaa..." diyen, küfretmemek için zor tuttuğum bir reklam çıkıyor. Bu kadar seviyesiz, rezalet bir reklamı neden yayınlatmak isterler anlamıyorum. Spam olarak gösterebilsek neyse ama yok böyle bir seçenek. Canımdan bezdim ben de artık. Ne rezil bir platform oldu bu Youtube anlamadım gitti. Reklam verenlerimiz çok elit, videolara şöyle limit koyuyoruz, aboneniz şu kadar olacak diyorlar ama reklam verenleri kim denetliyor? Arkadaş biz mecbur muyuz böyle dandik reklamlara. Hadi bir defa gördük geçtik diyelim ama bir video içerisinde 10 defa aynı salak şey çıkmamalı.

Bazı reklamlar İnek Şaban filmi gibi. musical.ly`in Adanalı videosu gibi. Filmlerin repliklerini olduğu gibi alıyorlar.
``Lan gardaş biz adanalıyıg!11!!!!111`` tipinde takılan bir hanzo ile saçları burnuna gelen, ikide bir saçlarını mı düzeltiyor yüzünü mü kapatıyor belli olmayan bir genç var. En sonunda genç sağa yumruk mu ne atıyor. Hanzo ne yapıyor?
``Gardaş sen de Adanalısın galiba.``
Surat fena bozuntuya veriyor. Böylesine rezil ve merdiven altı bir senaryo kurgulanmış. Muhtemelen programda popülerleşmiş paylaşımları koyuyorlar, geçerli bir reklam mantığı olsa da rezil bir sunum var.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı