Azure VPS'te sunucu değiştiriliyor mu?

Sunucular taşınabiliyor, bu kadar kesin konuşmadan önce söylediğiniz şeyden emin olun.
Hayır çoğu Build taşınmıyor USA serverindeki bazı Build'ler Avrupa da yok Avrupa da ki çoğu Build USA da yok sizin dediğiniz isitisna.

Hala aksini iddia ediyorsanız bir şey demek istemiyorum, sizi ikna etmek zorunda değilim.
Önceki mesajıma ek olarak:
Hala bilmediğin bir konuda, inadına aksini iddia ediyorsun Azure'nin bölgelere göre sunduğu paketler değişiyor diyorum aynı şeyi gönderiyorsun Amerika'daki paket Avrupa'da yok diyorum hala olur olur diyorsun aynen bence de haklısın +1

Hala bilmediğin bir konuda, inadına aksini iddia ediyorsun Azure'nin bölgelere göre sunduğu paketler değişiyor diyorum aynı şeyi gönderiyorsun Amerika'daki paket Avrupa'da yok diyorum hala olur olur diyorsun aynen bence de haklısın +1
Hala çabalamanız ilginç, öyle bir anlatıyorsunuz ki her bölgedeki VM boyutları farklıymış gibi; altı üstü B1s boyutunda bir sunucu kullanılacak, bu da sadece us-west3 bölgesinde yok. Ki us-west2 ve us-east bölgelerinde de var. Kısacası her bölgede aşırı büyük projeler için kullanmayacaksanız yani binlerce dolar maliyeti olan HB, HBv2, HBv3, HC, H, NC, NCv2, NCv3, NCasT4_v3, ND, NDv2, NV, NVv3, NVv4, NDasrA100_v4, NDm_A100_v4 boyutlarına ihtiyacınız yoksa bölgelerle derdiniz olmaz.
Ek olarak, paylaşımlarımı kontrol etmeden aynı şeyi gönderdiğimi söyleyerek komik duruma düşüyorsunuz.

Hala çabalamanız ilginç, öyle bir anlatıyorsunuz ki her bölgedeki vm boyutları farklıymış gibi; altı üstü B1s boyutunda bir sunucu kullanılacak, bu da sadece US-WEST3 bölgesinde yok. Ki US-WEST2 ve us-east bölgelerinde de var. Kısacası her bölgede aşırı büyük projeler için kullanmayacaksanız yani binlerce dolar maliyeti olan HB, HBv2, HBv3, HC, H, NC, NCv2, NCv3, NCasT4_v3, ND, NDv2, NV, NVv3, NVv4, NDasrA100_v4, NDm_A100_v4 boyutlarına ihtiyacınız yoksa bölgelerle derdiniz olmaz.
Ek olarak, paylaşımlarımı kontrol etmeden aynı şeyi gönderdiğimi söyleyerek komik duruma düşüyorsunuz.

Dostum daha ne söylediğinden haberin yok Azure'nin yaptığı fiyatlandırmadan da haberin yok çoğu bölge için fiyatlandırması farklı olduğundan sunduğu paketlerin içeriği fazlasıyla değişiyor çoğu bölgede 8gb ramli paketlerin bile aynısı olmuyor yüksek fiyatlarda bunlar bir hayli değişiyor şu an Azure'den 18 farklı VDS yönetiyorum ve bu bölgelerdeki paketlendirme sorunlarından meçhulum.

Dostum daha ne söylediğinden haberin yok Azure'nin yaptığı fiyatlandırmadan da haberin yok çoğu bölge için fiyatlandırması farklı olduğundan sunduğu paketlerin içeriği fazlasıyla değişiyor yüksek fiyatlarda bunlar bir hayli değişiyor şu an Azure'den 18 farklı VDS yönetiyorum ve bu bölgelerdeki paketlendirme sorunlarından meçhulum.
Başından beri VM'leri bölgeler arası taşımadan bahsediyorum, hala fiyatlandırma diyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı