B sınıfı ehliyet için motor önerisi

Mistyr

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Gönül ister sıfır ama malum fiyatlar ve ekonomi pert... İkinci el, b sınıfı ehliyet ile kullanabileceğim bir motor arıyorum. Galiba 50'lik oluyor ama kağıt üzerinde 50'lik, gerçekte çok daha güçlü olanlar var ya, işte onlardan arıyorum. Şarjlı motorum var onu satacağım, üstüne ekleyeceğim. Motor konularına biraz uzağım ve pek anlamam, sarı sitelerden veya benzer sitelerden falan link atarak önerebilecek arkadaşlar var mı? Yardımcı olur musunuz? (Bursa ve çevresi. Ama değecek ise yakın iller de olabilir)

Evet arkadaşlar yorumlar için teşekkürler de, peki ya linkler? :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bizim alt komşu da aynısından aldı bir hafta önce. 26 bine aldı. Plaka ve şimdi kask zorunlu olduğu için kask falan 30 bini bulmuştur... Bindim bende güzel, ama 80'e yükseltidi mi bunu bilmiyorum. 5 litre mi ne yakıt deposu, 150 TL'ye doldurmuş... 120 km gezdi, depo hala yarıda...

@İsa Kaan Güneş

Bizim alt komşu da aynısından aldı bir hafta önce. 26 bine aldı. Plaka ve şimdi kask zorunlu olduğu için kask falan 30 bini bulmuştur... Bindim bende güzel, ama 80'e yükseltidi mi bunu bilmiyorum. 5 litre mi ne yakıt deposu, 150 TL'ye doldurmuş... 120 km gezdi, depo hala yarıda...

@İsa Kaan Güneş

Bu motoru buldum. Acayip ilgimi çekti. Fabrika çıkışında 125cc kiti yanında veriyorlarmış. Ruhsatta 50cc ama 125 olarak kullanıyorsun. Fena bir şey.

Yeni konular

Geri
Yukarı