B1 ehliyet hangi model ATV motorlarını kullanabilir?

Bu iyi olmadi ya. Motordan nefret ederim. ATV daha guvenli geldi. O yuzden 1 aydir kullaniyordum 2Km icerisinde bayada bir alistim. Kisa mesafe gidiyorum zaten. Belki direkt 18 de normal ehliyetimi alirim. Motordan cidden korkuyorum.
Sınavda korkmanızı gerektirecek bir durum yok kolay bir parkur ve trafik sınavını atlattıktan sonra bir daha muhatap olmazsınız. :)

Bu arada bu sınavı ATV ile yaptığını söyleyen siteler gözlemleyebiliyorum etrafınızı biraz araştırmanızı tavsiye ederim. En azından benim çevremde hiç yok çünkü.

Sınavda korkmanızı gerektirecek bir durum yok kolay bir parkur ve trafik sınavını atlattıktan sonra bir daha muhatap olmazsınız. :)
Hocam bilmiyorum atv'lerde gaz kelebegi vs de farkli motora gore. Bakalim bu 7 8 ay icinde karar veririm.

Hocam bilmiyorum atv'lerde gaz kelebegi vs de farkli motora gore. Bakalim bu 7 8 ay icinde karar veririm.
Hocam İzmirde bu sınavı yapabildiğini söyleyen yerler var mutlaka bir iletişime geçin.

@NoobEller hocam 125 CC demiştiniz normal motorda 110 km hız yapıyor peki ATV'de ne kadar hız yapar.
Hocam ATV ler hız konusunda çok kötü 50 ile stabil gitse şükredebiliriz.

B1'le 450 CC alamıyoruz o zaman B1 ehliyeti niye var avk.

@NoobEller hocam son olarak şunu sölemek istiyorum 450 CC için hangi ehliyet lazım.
Normal arabadir buyuk ihtimalle.

Hocam İzmirde bu sınavı yapabildiğini söyleyen yerler var mutlaka bir iletişime geçin.

Hocam ATV ler hız konusunda çok kötü 50 ile stabil gitse şükredebiliriz.
Hocam bu sinavi derken b1 icin mi? yoksa atv ile mi?

Hocam bu sinavi derken b1 icin mi? yoksa atv ile mi?
ATV ile hocam.
B1'le 450 CC alamıyoruz o zaman B1 ehliyeti niye var avk.

@NoobEller hocam son olarak şunu söylemek istiyorum 450 CC için hangi ehliyet lazım.
Onun bilgisini tam bulamadım ama muhtemel olarak ya araba ehliyetidir ya da A-A2 ehliyetlerinden biridir bu bilgileri sürücü kursları daha iyi bilir şu an hakim değilim. 18 yaşınızı beklemeniz gerekecek yüksek cc için.

ATV ile hocam.

Onun bilgisini tam bulamadım ama muhtemel olarak ya araba ehliyetidir ya da A-A2 ehliyetlerinden biridir bu bilgileri sürücü kursları daha iyi bilir şu an hakim değilim. 18 yaşınızı beklemeniz gerekecek yüksek cc için.
Cok iyimis hocam. Tesekkurler vaktiniz icin.

Geri
Yukarı