B150 Bazooka sistem görüntü gelmeme sorunu

CengizKhann

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Arkadaşlar

Öncelikle sizlerden bana bi konu üzerinde yardımcı olmanızı rica edeceğim. Gördüm ki bu konu daha önce bir kaç kez açılmış çözülmüş çözülmemiş her türlü yöntemi denedik bi türlü ekrana görüntü getirtemedik. Bilgisayar açılıyor ve dram ışığı yanıyor ekran görüntüsü hiç bir şekilde gelmiyor kasanın içindeki bütün parçaları çıkarıp taktık nafile. Anakartım B150 Bazooka ne yaptıysak olmadı bi yardım lütfen.

Sistem özellikleri b150 bazooka anakart
İ5 6600 işlemci
Hyperx ddr4 2400 mhz ram
R9 390x e.k.
Spec-02 kasa

Pc açıldığında klavye tuşları çalışmıyor

Msi live update ile güncellemeleri indirdiğim sırada ekranda ince bi takılmanın ardından ekran karardı. Dvi ile bağlı monitör. Onboard olarakta görüntü almayı denedim olmadı malesef.

Son düzenleme:
Ekran kartını çıkart, VGA varsa monitörde onunla bağla. HDMI varsa onunla, DVI deneme. Sata express portuna bağlama normal sata 3 bağlantısına bağla. Bios'a girmeye çalış girince default yap ve pc'yi açıp format at eğer hiç atmadıysan.

Söylediklerini bu akşam deneyip cevap yazıcam teşekkür ederim.

Ekran kartını çıkarttım. Hdmi ile bağladım. Hdd leri sata3 ten bağladım. Hiç bir değişim yok malesef. Dram ışığı yandıktan kısa bir süre sonra sönüyor fakat görüntü yok.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı