B250M Plus anakartına Intel i3 10100F takılır mı?

Hamza Pehli

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, benim bilgisayarımda ASUS B250M Plus anakartı var, işlemci olarak da Intel i5 6400 var, işlemci değiştirmek istiyorum ama anakartıma takılır mı bilmiyorum?
Alma imkanım olan işlemciler Intel i5 10400F ile Intel i3 10100F bu iki ekran kartı benim anakartı olur mu? İşlemciler olmazsa anakartım için en iyi işlemci nedir söyler misiniz? Teşekkürler.

Merhaba, benim bilgisayarımda ASUS B250M Plus anakartı var, işlemci olarak da Intel i5 6400 var, işlemci değiştirmek istiyorum ama anakartıma takılır mı bilmiyorum?
Alma imkanım olan işlemciler Intel i5 10400F ile Intel i3 10100F bu iki ekran kartı benim anakartı olur mu? İşlemciler olmazsa anakartım için en iyi işlemci nedir söyler misiniz? Teşekkürler.
Hocam o işlemciler o anakarta uymaz bütçe söylerseniz o anakart için güzel bir işlemci bulabilirim.

2000 lira.

2000 lira.

Hocam 2000 liradan biraz fazla:
İşlemci:
Anakart:
Bu işlemciye PSU yeterse RTX2060'a kadar takabilirsin parçalarına baktığımda sanırım RAM'lerin MHz'si düşük elindeki psrçaları satıp bütçen olursa bu RAM'leride alabilirsin 2x8 olarak.
RAM:
Elindeki parçaları satıp + 2000TL eklersen yukarıdakileri alırsan üstüne bütçe bile kalır.

Yeni konular

Geri
Yukarı