B250M PRO-VD sistem SSD seçimi

neyzen mona

Femtopat
Daha fazla  
Herkese selam. 1050 Ti ekran kartı, B250M PRO-VD anakart, i5 7400 işlemci kullanıyorum. SSD olarak SanDisk 480 GB SSD düşünüyordum, ancak daha sonra M.2 serisi denilen ve daha güçlü SSD'ler olduğu öğrendim. Sizce normal SSD mi almalıyım yoksa bu M.2 serisine değer mi?

Anakartınızın M.2 desteği var. Ancak render gibi işlerle uğraşmıyorsanız günlük kullanımda ve oyun oynarken o fazla hızın farkını hissedemezsiniz. Render ile işiniz yoksa paranız cebinizde kalsın SATA SSD alın derim.

Anakartınızın M.2 desteği var. Ancak render gibi işlerle uğraşmıyorsanız günlük kullanımda ve oyun oynarken o fazla hızın farkını hissedemezsiniz. Render ile işiniz yoksa paranız cebinizde kalsın SATA SSD alın derim.

SanDisk 480GB SSD Plus sabit, SATA-3, 2.5"/7mm, 530 MB/sn'e kadar - sDSSDA-480G-G26 SanDisk 480GB SSD Plus Sabit, SATA-3, 2.5"/7mm, 530 MB/sn'e kadar - SDSSDA-480G-G26: Amazon.com.tr

Hocam şu ayar bir şey düşünüyorum ne dersin?

SanDisk 480GB SSD Plus sabit, SATA-3, 2.5"/7mm, 530 MB/sn'e kadar - sDSSDA-480G-G26 SanDisk 480GB SSD Plus Sabit, SATA-3, 2.5"/7mm, 530 MB/sn'e kadar - SDSSDA-480G-G26: Amazon.com.tr

Hocam şu ayar bir şey düşünüyorum ne dersin?
Hocam SanDisk SSD Plus modeli sık sık sorun yaşatan modellerden, az çok bilgi sahibi olmak için şu konuya bakabilirsiniz;
Benim tavsiyem SanDisk Ultra 3D veya Samsung 860 Evo almanız yönünde.

Hocam SanDisk SSD Plus modeli sık sık sorun yaşatan modellerden, az çok bilgi sahibi olmak için şu konuya bakabilirsiniz;
Benim tavsiyem SanDisk Ultra 3D veya Samsung 860 Evo almanız yönünde.

SanDisk Ultra düşünüyorum, yardımın için teşekkür ederim. Sağ ol hocam.

Geri
Yukarı