B350 PC Mate ile R5 5500 uyumlu mu?

Evet orayı gördüm ama birisi video çekmiş biosunu güncellemesine rağmen görüntü gelmemiş ekrana.Birde nesil anlamında uyucak mı yardımcı olursanız sevinirim.
2020'de 5000 serisi ile uyum sorunları olmuş evet, sonra güncelleme çıkartılmış, BIOS güncelse sorunsuz çalışmalı deniyor:

2020'de 5000 serisi ile uyum sorunları olmuş evet, sonra güncelleme çıkartılmış, BIOS güncelse sorunsuz çalışmalı deniyor:
Tamamdır teşekkürler biosu güncelleyip satın alıp kullanacağım o zaman.

Yok hayır daha almadım donanım arşivinin v6 kasasının hezimetine uğradım onu alıcaktım . Eğer sen alıp denersen ben de belki alıp o şekil devam edebilirim.

Ben dayanamadım gittim R5 5600 aldım, beta bios güncellemesini de yaptım ve taktığım gibi çalıştı. Şimdi Cinebench R20 testi yaptım çoklu çekirdek performans skoru 4279 geldi nette baktım ortalama 4200 civarı bir çoklu çekirdek performans skoru var. 20-30 dakikalık deneyimim bunlar.
Soranlar olursa diye belirteyim.
Anakart; MSİ B350 PC-MATE
Bios Sürümü; 7A34vAN5(Beta version)
Soğutucu; R5 1500X'in stok soğutucusu (Wraith Sthealth)

Ben dayanamadım gittim R5 5600 aldım, beta bios güncellemesini de yaptım ve taktığım gibi çalıştı. Şimdi Cinebench R20 testi yaptım çoklu çekirdek performans skoru 4279 geldi nette baktım ortalama 4200 civarı bir çoklu çekirdek performans skoru var. 20-30 dakikalık deneyimim bunlar.
dost kayaoglunun d4 sistemini aldım geçti artık ama sağolasın cevabın için çünkü araştırdım pek cevap bulamadım sorunu olan arkadaşlar buradan halleder

dost kayaoglunun d4 sistemini aldım geçti artık ama sağolasın cevabın için çünkü araştırdım pek cevap bulamadım sorunu olan arkadaşlar buradan halleder
Açıkcası birilerine fikir olur diye yazdım, ben bu soruya cevap aradığımda tatmin eden cevaplar bulamamıştım.

Bu arada işlemciyi taktıktan bir kaç saat sonra takılmalar, donmalar olmuştu bu sorunu bios pilini çıkartıp 10 dakikak sonra tekrar takıp bios'u sıfırladıktan sonra çözdüm.
Sonrasında boot menüsünde windows yüklü m2 ssd gözükmüyordu ve her açılışta hesabınıza oturum açamıyoruz diye hata alıyordum bu sorunu da format atarak aştım şuan sorunsuz kullanıyorum. Umarım birilerine faydam dokunmuştur.

Yeni konular

Geri
Yukarı