B405M-K anakart M.2 Wi-Fi & Bluetooth kart önerisi

corrak

Kilopat
Merhaba,

Masaüstü bilgisayarımda B450M-K model anakart kullanıyorum. Bilgisayarıma Wi-Fi ve Bluetooth desteği kazandırmak istiyorum. Piyasada bu amaç için yaygın olarak kullanılan mini PCI-e destekli kartlar sistemimde kullanmaya uygun değil, zira ASUS ROG GTX1660 Ti ekran kartı anakarttaki iki PCI-e slotunu da kullanılamaz hale getiriyor, üstlerini tamamen kapatıyor. Bu sistem için M.2 slotunda kullanabileceğim bir Wi-Fi & Bluetooth kart önerisinde bulunabilir misiniz?

*Ek: M.2 Wi-Fi Bluetooth kart terimlerini çeşitli sitelerde arattığımda, önüme sadece bir Wi-Fi ve Bluetooth kart çıkıyor. Kurulum yapabilmek için bu kartın yanı sıra uygun bir adaptör edinmeme gerek var mı?

Bluetooth Adaptör:

Wifi Adaptör:

Hocam USB girişli adaptör kullanın Wi-Fi ve Bluetooth için. Kendim kullanıyorum memnunum.

Bluetooth Adaptör:

Wifi Adaptör:

Hocam USB girişli adaptör kullanın Wi-Fi ve Bluetooth için. Kendim kullanıyorum memnunum.
Daha önce bluetooth usb dongle kullandım çevre bileşenlerini kablosuz olarak kullanabilmek için. Ancak hiç memnun kalmadım, sürekli kopmalar, 1 metre kadar bir kapsama alanı.... Bu yüzden daha derin bir çözüm arayışı sonucunda sorunu M.2 kartla çözmeye karar verdim.

Hocam dandik markalarla yaşarsınız o problemleri. Yorumları iyi olmakla beraber kendimde kullanıyorum Bluetooh adaptörünü hiç bir sıkıntısı yok.

Geri
Yukarı