Çözüldü B450-F GAMING RGB logosu yanmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Trabzon

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar anakartı kuzenimden yeni aldım. 1 aydır o kullanıyordu. Sorun şu. Anakart bugün elime geçti. Tüm soketleri vs taktım. Format attım PC'ye ama anakartın RGB'li olan logosu yanmıyor. Nereden açıyoruz onu? Yardımcı olabilecek var mı? Görselde gözüktüğü gibi ışıklarının yanması lazım ama yanmıyor.

Screenshot_2021-06-04-17-27-46-168_com.android.chrome.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Armory Create yazılımı yükleyin orada gözükmesi lazım. Bir de BIOS üzerinden otomatik kapalı açılıyor olabilir BIOS ayarlarına da bir göz atın. İlk BIOS'a girdiğinde AURA ON/OFF diye bir seçenek kenarlarda bir yerlerde olması lazım.
Armory Create yazılımı yükleyin orada gözükmesi lazım. Bir de BIOS üzerinden otomatik kapalı açılıyor olabilir BIOS ayarlarına da bir göz atın. İlk BIOS'a girdiğinde AURA ON/OFF diye bir seçenek kenarlarda bir yerlerde olması lazım.

Çözüm
Armory create yazılımı yükleyin orada gözükmesi lazım. Bir de BIOS üzerinden otomatik kapalı açılıyor olabilir BIOS ayarlarına da bir göz atın. İlk BIOS'a girdiğinde Aura ON/OFF diye bir seçenek kenarlarda bir yerlerde olması lazım.

Teşekkür ederim kardeşim. Eve geçer geçmez bakacağım ona.

Yeni konular

Geri
Yukarı