B450 Gaming Plus Max nereden alınır?

son1c

Hectopat
Daha fazla  
Bu anakartı almak istiyorum ama hiçbir sitede yok. Vatan Bilgisayar çok pahalıya satıyor. Şöyle 700-720 lira civarına bulabilen varsa yazarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Burada 764 TL.

Stokta yokmuş.

Aslında Vatan Bilgisayar'da da aynı para. 764 TL.

720 ile 760 arası çok değil. Dediğiniz fiyata yakın.

720 liraya arıyorsun, Vatan'da 764 lira. Herhangi bir Vatan mağazasına git 720 liram var de o fiyata veremese bile o anki satış fiyatının üzerine 10-20 lira indirim yaptıracaklardır.

Ayrıca herkesin kendi tercihi tabii de internet sitelerinin veya küçük firmaların 700- 720 liraya satabildiği ürünü OEM'de tekel bir firma 764'e mağazasında satıyor, 3 yıl garanti süreci, satış sonrası istediğin zaman ulaşabilmen vs de çabası. Sadece 20 lira ucuz diye cidden N11'den mi alıyorsunuz?

İstediğin fiyat aralığında B450-A PRO modeli var, GAMING PLUS'tan pek farklı değil.

MAX modelini istersen:

Teşekkürler sorun olan 40-50 lira değil sadece anakart alacak olsam buraya yazmam zaten ryzen 5 3600 aldım sıcaklık değerleri iyi değil diye duydum soğutucu da alacağım o yüzden bütçeyi koruyup diğer bileşenlerin de daha iyisini almaya çalışıyorum.
Tomahawk ile gaming arasında çok fark var mı ona göre sipariş vericem.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı