B450 S2H-5600G Sistemde görüntü gelmiyor

eypoz

Decapat
RAM
8x2 16gb 3000mhz cl16 corsair vengeance
SSD veya HDD modeli
480gb ssd
Anakart
b450m s2h
İşlemci
amd ryzen 5 5600g
İtopya'dan B450M S2H anakart almıştım Ryzen 5 5600G işlemciyi taktım PC açılıyor ama görüntü vermiyor. BIOS güncellenmesi lazım yazıyor bazı sitelerde nerede güncelletebilirim veya farklı bir sorun mu var?
Bklavye mouse ışıkları da yanmıyor.
Eğer sorun BIOS'sa İtopya'nın magazasına götürüp güncelletebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bilgisayara hiç görüntü gelmiyor diyor siz ne diyorsunuz. Nasıl yapsın onu.

İtopya'dan B450M S2H anakart almıştım Ryzen 5 5600G işlemciyi taktım PC açılıyor ama görüntü vermiyor. BIOS güncellenmesi lazım yazıyor bazı sitelerde nerede güncelletebilirim veya farklı bir sorun mu var?
Bklavye mouse ışıkları da yanmıyor.
Eğer sorun BIOS'sa İtopya'nın magazasına götürüp güncelletebilir miyim?

Bildiğim kadarıyla anakart değişimi sonrası BIOS'tan görüntü modunu iGPU yapmak gerekiyor. İtopya'ya götürün bence hiç uğraşmayın yapsınlar. Veya elinizde kötüde olsa görüntü almak için ekran kartınız varsa takıp ondan görüntü aldıktan sonra BIOS'tan o ayarı yapın.

Bilgisayara hiç görüntü gelmiyor diyor siz ne diyorsunuz. Nasıl yapsın onu.

Bildiğim kadarıyla anakart değişimi sonrası BIOS'tan görüntü modunu iGPU yapmak gerekiyor. İtopya'ya götürün bence hiç uğraşmayın yapsınlar. Veya elinizde kötüde olsa görüntü almak için ekran kartınız varsa takıp ondan görüntü aldıktan sonra BIOS'tan o ayarı yapın.
Tamamdir teşekkür ederim bugün İtopya'ya gitmek şart oldu zaten

Tamamdir teşekkür ederim bugün İtopya'ya gitmek şart oldu zaten.

Ya hocam elinizde düzgün bir BIOS programlama cihazı ve başka bir bilgisayar olsa yardımcı olabilirim beraber güncelleriz BIOS hakkında çok tecrübem var, sanırım sizde programmer yok. İtopya'ya yaptırın, orada da test ettirin. Hayırlısı olsun bakalım.

Geri
Yukarı