B450 Tomahawk Max alınır mı?

Luzengor

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar MSI B450 Tomahawk Max anakart şu vakitte alınır mı? Alırsam da her kasaya uyar mı? Tomahawk ATX anakart ATX herhangi bir kasa alsam uyar mı? Teşekkürler.

Alınır, iyidir.

Ama işlemciniz nedir?

3.nesil bir işlemci kullanıyorsanız yakın fiyatta şunu öneririm:

Aynen ama o da alınır. Veyata daha ucuza Gigabyte B450M GAMING X'te alınabilir aynı fiyata neredeyse ama daha ucuz.

Arkadaşlar işlemcim Ryzen 5 1600 AF ve anakart değiştiriyorum.740TL ile malum siteden almayı düşünüyroum bana bir iyilik yapsanız bir iki tane ucuz yollu 2-3 fanlı kasa bulsanız olur mu içimde şüphe var ya anakart kasaya oturmazsa diye.Sebebi şu backplate muhabbeti var ya anakartta ya kasanın orası doluysa diye düşünüyorum saçma ama şüphe işte teşekkürler yorumlar için..

Arkadaşlar işlemcim Ryzen 5 1600 AF ve anakart değiştiriyorum. 740TL ile malum siteden almayı düşünüyroum bana bir iyilik yapsanız bir iki tane ucuz yollu 2-3 fanlı kasa bulsanız olur mu içimde şüphe var ya anakart kasaya oturmazsa diye. Sebebi şu backplate muhabbeti var ya anakartta ya kasanın orası doluysa diye düşünüyorum saçma ama şüphe işte teşekkürler yorumlar için.

Ya kasan eğer ATX anakart ile uyumlu mu veyata kasanın içinin resmini at bize ki bizde daha iyi yardımcı olalım. Üsteki atığım anakart bu arada bütçe dostu gibi bir şeydir 1600 AF fazlasıyla yetecektir hata OC bile yapabilirsin sen bana kasanın iç kısmını resmini at yardımcı olalım sana.

Ya kasan eğer ATX anakart ile uyumlu mu veyata kasanın içinin resmini at bize ki bizde daha iyi yardımcı olalım. Üsteki atığım anakart bu arada bütçe dostu gibi bir şeydir 1600 AF fazlasıyla yetecektir hata OC bile yapabilirsin sen bana kasanın iç kısmını resmini at yardımcı olalım sana.
Dostum kasam çok eski ve yenisini alıcam bu akşam sipariş vermeyi düşünüyorum..işte sen bana bir kasa linki atsan onu alsam şöyle 2 fanlı olsa yeter rgb şart değil..Benim kasam yıkık dökük..
Psu olarak Corsair vs650 +80 kullanıyorum..Ekran kartım Rx570 armor 8gb..
B450 serisinin en iyilerinden.
Alınır.
Kasa tavsiyeniz var mı?

Son düzenleme:
Dostum kasam çok eski ve yenisini alacağım bu akşam sipariş vermeyi düşünüyorum. İşte sen bana bir kasa linki atsan onu alsam şöyle 2 fanlı olsa yeter RGB şart değil. Benim kasam yıkık dökük.
PSU olarak Corsair VS650 +80 kullanıyorum. Ekran kartım RX570 Armor 8 GB.

Sistemin güzel ben sana şunu önereyim.
Bu iş yapar madem güç kaynağına da var daha ne. Hem kasanın önu mesh panel tüm birleşenlerin sorunsuz sığaz hava alışı da iyi.

Sistemin güzel ben sana şunu önereyim.
Bu iş yapar madem güç kaynağına da var daha ne. Hem kasanın önu mesh panel tüm birleşenlerin sorunsuz sığaz hava alışı da iyi.
B450 yeni nesil işlemci desteklemicek diyenler var..Acaba geleeceğe yönelik değil mi TOMAHAWK?

Yeni konular

Geri
Yukarı