B450 Tomahawk Max ile HyperX Predator (2x16) uyumlu mu?

• Konuyu başlatan OkOsk
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 698

OkOsk

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba;

Anakart: B450 Tomahawk Max.

İşlemci: AMD Ryzen 5 3600.

Ekran kartı: RTX 2060.

Olan sisteme Kingston HyperX Predator 32 GB (2x16) (ürün kodu: HX432C16PB3AK2/32 ) takarsam herhangi bir uyumluluk sorunu yaşar mıyım? Video edit için bilgisayar topluyorum. Aklımdaki bir diğer soru: Anakartın üzerinde 4 tane RAM slotu var. Ben bu ürünü alırsam 2 adetine takacağım, yani 2 adet RAM slotu boş kalacak bir sorun yaşar mıyım? Ürünü satın alma aşamasındayım yardımcı olursanız sevinirim.

Ürün linki:

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba;

Anakart: B450 Tomahawk Max.

İşlemci: AMD Ryzen 5 3600.

Ekran kartı: RTX 2060.

Olan sisteme Kingston HyperX Predator 32 GB (2x16) (ürün kodu: HX432C16PB3AK2/32 ) takarsam herhangi bir uyumluluk sorunu yaşar mıyım? Video edit için bilgisayar topluyorum. Aklımdaki bir diğer soru: Anakartın üzerinde 4 tane RAM slotu var. Ben bu ürünü alırsam 2 adetine takacağım, yani 2 adet RAM slotu boş kalacak bir sorun yaşar mıyım? Ürünü satın alma aşamasındayım yardımcı olursanız sevinirim.

Ürün linki:

Hocam niçin 32 GB RAM alacaksınız?

Hayır, yaşamazsın.

Hocam niçin 32 GB RAM alacaksınız?
Günümüzdeki oyunlar 12-13 GB bellek kullanımına yaklaştı. Yakın zamanda 16 GB oyunlar için yeterli olmamaya başlayacak. Render işlerinde 128 GB bellekler dahi kullanılıyor ve bazı programlar için bazı yerlerde yetersiz bile olabiliyor.

RGB önemli değilse bunlar da olabilir:

RGB önemli değilse bunlar da olabilir:

RGB önemli değil. CL değeri, Mhz, kapasite dengesini yakalamaya çalıştım sadece. Önerdiğiniz Crucial Ballistix'e bakacağım teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı