Çözüldü B450 Tomahawk Max sistem sonsuz döngüye giriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Nowitzer

Megapat
Makaleler
42
Selamlar. Birkaç aydır yaşadığım sorundan size bahsedeceğim. Bilgisayarımı yeniden başlatırken, nadir olarak bilgisayar yeniden başlamıyor. Sistem yeniden başlatılıyor dedikten sonra, monitörde Display Port yazısı gelip gidiyor. Sonsuza kadar sürüyor bu. Mecbur kasadan reset tuşuna basıyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Bilgisayarım:
  • MSI B450 Tomahawk Max
  • Ryzen 5 3600
  • ASUS RX 560 OC EVO 2 GB
  • 970 EVO 500GB
  • 860 EVO 500GB
  • High Power element Smart 750W 80+
  • G.Skill Ripjaws V 8x2 16 GB 3600MHz
  • MSI MAG Forge 100r ARGB
  • Samsung CJG54 27" QHD 144Hz 4ms FreeSync monitör

İşletim sistemim: Windows 10 Pro 20H2.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arkadaşlar, BIOS'u sıfırlayarak sorunu çözdüm.

BIOS'u sıfırladıktan sonra, kendi ayarlarımı tekrar yapmama rağmen sorun oluşmadı.
Bazen bende bilgisayarımı kapatınca fan kapanmıyor dönmeye devam ediyor öyle şeyler nadiren başa gelebiliyor çok kafaya takmamak lazım aniden kapanması sıkıntı olan SSD ve HDD gerisi bir anda kapansa sorun olmaz.

Bazen bende bilgisayarımı kapatınca fan kapanmıyor dönmeye devam ediyor öyle şeyler nadiren başa gelebiliyor çok kafaya takmamak lazım aniden kapanması sıkıntı olan SSD ve HDD gerisi bir anda kapansa sorun olmaz.
Hocam kurtarma menüsüne girdim. Windows'un otomatik onarmasını seçtiğimde aynı döngüye ulaşıyorum. Komut istemini etkinleştir dediğimde de aynı şekilde oluyor. Her seferinde oluyor.

Hocam kurtarma menüsüne girdim. Windows'un otomatik onarmasını seçtiğimde aynı döngüye ulaşıyorum. Komut istemini etkinleştir dediğimde de aynı şekilde oluyor. Her seferinde oluyor.
Bu konu beni aşıyor öğle vakti guncelleyiniz gece az kişi oluyor forum da kolay gelsin efendim.

Yeni konular

Geri
Yukarı