B450 Tomahawk Max ve Ryzen 7 5800X kutu açılımı

Keşke beklemeyi bırakıp bende alsaydım. 3070 topladığım fiyata şimdi 3060 ti üstüne kalitesiz parçalardan bile toplayamıyorum.
O bekleyiş hiçbir zaman bitmedi.
PF360 ile memnun musunuz? Ses sorunu var mı? @BerkayZ87

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    33,5 KB · Görüntüleme: 45
Son düzenleme:
Keşke beklemeyi bırakıp bende alsaydım. 3070 topladığım fiyata şimdi 3060 ti üstüne kalitesiz parçalardan bile toplayamıyorum.
O bekleyiş hiçbir zaman bitmedi.
PF360 ile memnun musunuz? Ses sorunu var mı? @BerkayZ87
Hayır herhangi bir problem yaşamıyorum. P95 Small FFTs testinde 70 derece çalışıyor. Oyunlarda maksimum 55 derece. Hatta LoL gibi oyunlarda 45-46 derece.

@BerkayZ87 hocam tekrar merhaba dün almis oldugum sivi sogutucu elime ulasti. arctic freezer ii 360mm kasam thermaltake c35 commander on panel mesh. sogutucunun fanlari öne, arkasina da radyatoru montajladim. dısaridan iceri dogru fanlar konumlandirdim. arka ve üst 2 fan da egzoz gorevinde. aida64 stres tesyi falan bilmiyorum sadece oyun odakli pc kullaniyorum bun testini de 3-4 saat cod mw warzone ve apex te islemciyi de aktif kullanan oyunlarda 2k cozunurlukte rog strix 3070ti ile test ettim max 76 derece gormuş.69ile 73 arasi gidip geldi bu arada islemciye hic bir mudahalede bulunmadim. core boost xmp acik guc secenekleri de yuksek ayarda ayrica ryzen master da performans modda ayarli olarak izledim. aida64 testinde sicakliklar bu sekildeydi. ayrica ana kartta bu islemcinicin yetersiz diyenleri de anlayamadim.

Yeni konular

Geri
Yukarı