B450M-A Pro Max R5 5600X overlock yapılırsa anakart yanar mı?

ugurbaba

Hectopat
Arkadaşlar öncelikle merhaba herkese;
Ben R5 5600X'e overlock yapmak istiyorum çünkü darboğaz yaşıyorum, ve internette araştırdım bu sefer akılsızca hareket yapmayayım dedim sizlere sormak istedim. Arkadaşlar bu anakart için fazı falan kötü diyorlar yakarsın diyorlar OC için. Benim amacım 4.5 GHz'lere çıkarmak sizce voltaj vererek çıkarsam sorun yaratır mı? Belkide haftalardır uğraştığım darboğaz ortadan kalkar? Ya da en kötü ihtimal komple bu anakartıda yakmış olurum bende kurtulurum forumda benden kurtulur :) ne diyorsunuz? Overlock işine gireyim mi yavaş yavaş voltaj versem sorun olur mu?

Ee hocam oyunlar full ultrada.

Benim de aynı şekilde. %90 kullanım o ne öyle ben Cyberpunk 2077 gibi işlemcinin üzerine çöken bir oyunda bile görmedim onu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Benim de aynı şekilde. %90 kullanım o ne öyle ben Cyberpunk 2077 gibi işlemcinin üzerine çöken bir oyunda bile görmedim onu.

Nasıl darboğaz almıyorsun yahu sen? 4070 var

Nasıl darboğaz almıyorsun yahu sen? 4070 var

Ben de sana sorayım nasıl 5600X'le %90 kullanıma ulaşıyorsun oyunlarda. Hayır Youtube'da kaç tane 5600X ve RX 6800 test videosu var ben gayet "normal" sonuçlar görüyorum.

Ben de sana sorayım nasıl 5600X'le %90 kullanıma ulaşıyorsun oyunlarda. Hayır Youtube'da kaç tane 5600X ve RX 6800 test videosu var ben gayet "normal" sonuçlar görüyorum.

Hocam DC kullanıyor musun rica ediyorum bu soruna bir el atalım

Geri
Yukarı