B450M A-Pro Max Samsung Evo 970 M.2 NVMe SSD uyumlu mu?

Öyle görünüyor. M2 girişi NVME SSD destekli, başlıktaki SSD de NVME M2 SSD.

Ekran görüntüsü 2020-11-30 212722.png

Boyut olarak da destekliyor (2280).

Son düzenleme:
Bu tip konuların hepsinin altında genel bilgilendirme yapıyorum. Günlük kullanıcıysanız M.2 ler ve normal SSDler arasında neredeyse hiç bir fark yok. M.2 alana kadar aradaki fark ile sistemi iyileştirin.

Sistemi daha önce toplamıştım ekleme yapmak istiyorum sadece.

Günlük kullanıcıysan.
Bu iki ürün arasında ki farkı hissetmezsin. Birine gidip fazladan 350-400 lira verme diye söyledim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bak burada videosu var. En basitinden biri Windows'u 11, 9 saniyede açıyor diğeri 11,6. bu kadarlık bir fark için 350 lira fazladan harcamaya gerek yok diye düşünüyorum. Benimkiler sadece bir tavsiye almak istiyorsan şimdiden hayırlı olsun.

Günlük kullanıcıysan.
Bu iki ürün arasında ki farkı hissetmezsin. Birine gidip fazladan 350-400 lira verme diye söyledim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bak burada videosu var. En basitinden biri Windows'u 11, 9 saniyede açıyor diğeri 11,6. bu kadarlık bir fark için 350 lira fazladan harcamaya gerek yok diye düşünüyorum. Benimkiler sadece bir tavsiye almak istiyorsan şimdiden hayırlı olsun.
Teşekkür ederim önerin için

Yeni konular

Geri
Yukarı