B450M Anakart Tercihi

B450 yonga setli anakart seçmeniz daha mantıklı olacaktır. Çünkü BIOS güncellemesiyle vs uğraşmayacaksınız direkt sistem açılacaktır. 3 fan yeterli olacaktır, 3 girişi olan anakart seçmelisiniz, yoksa çoklayıcı vs kullanılıyor mu bilmiyorum.

Hocam Asus TUF B450 Plus kart indirim ile 662TL'ye alınabiliyor. Hepsiburada da.
Parasını sonuna kadar hakediyormu sizce?
B450 yonga setli anakart seçmeniz daha mantıklı olacaktır. Çünkü BIOS güncellemesiyle vs uğraşmayacaksınız direkt sistem açılacaktır. 3 fan yeterli olacaktır, 3 girişi olan anakart seçmelisiniz, yoksa çoklayıcı vs kullanılıyor mu bilmiyorum.
Valla çoklayıcıdan felan pek haberim yok 😁

@Akerfeldt daha iyi ama fiyatları 550TL'den başlıyor.
Almadan önce şu listeye bakın derim.
images.png

En ucuz 4 RAM slotu olan anakart MSI B450 Pro VDH Plus ve Gigabyte B450 DS3H.

@Akerfeldt daha iyi ama fiyatları 550TL'den başlıyor.
Almadan önce şu listeye bakın derim.Eki Görüntüle 446482
En ucuz 4 RAM slotu olan anakart MSI B450 Pro VDH Plus ve Gigabyte B450 DS3H.
Bu attığınız GIGABYTE B450 DS3H güzelmiş beğendim. Sizinde düşüncelerinizi almak isterim ama bu anakart ile ilgili. Sizce iyimi?

B450 S2H şuan fiyat performans durumunda, 3200 MHz destekliyor AMD soket ayrıca Ryzen 3.nesil işlemcileri destekliyor. Alabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı