B450M-H anakart için kulaklık tavsiyesi

semamca_07

Kilopat
Şu an Artics1 kullanıyorum, FPS oyunlarında ses kasma için yetersiz geldiğini hissediyorum artık ve daha iyi bir kulaklığa geçmek istiyorum. Bütçe olarak eğer güzel bir indirim denk gelirse 1800'e kadar zorlayabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cloud 2 al geç tertemiz kulaklık 3 senedir kullanıyorum.
evet aklımdaki ilk model o zaten ama bazı arkadaşlar çok eski model vs diyor o yüzden kararsız kaldım.
Razer BlackShark V2 USB.
cloud 2 ile razer arasında hangi tercih yapılmalı peki arada fazla fiyat farkı yok ikisini de alabilirim. birde şu kulaklık var ama harici ses kartı yok sanırım bunda. CORSAIR HS80 Wireless Dolby Atmos RGB Siyah Gaming Kulaklik| ITOPYA.COM

Evet aklımdaki ilk model o zaten ama bazı arkadaşlar çok eski model vs diyor o yüzden kararsız kaldım.

Vallahi ben çok memmunum. Eskiliğe bakmamak lazım dayanılabilirliğine bakmak lazım. Yere 50 defa düşürmüşümdür kırılmadı bile.
Evet aklımdaki ilk model o zaten ama bazı arkadaşlar çok eski model vs diyor o yüzden kararsız kaldım.

Cloud 2 ile Razer arasında hangi tercih yapılmalı peki arada fazla fiyat farkı yok ikisini de alabilirim. Bir de şu kulaklık var ama harici ses kartı yok sanırım bunda. CORSAIR HS80 Wireless Dolby Atmos RGB Siyah Gaming Kulaklik| ITOPYA.COM

Güzel gibi duruyor ama kullanan birine sormak lazım. Kullanamadığım ürün için yorum yapıp yönlendirmem doğru olmaz şimdi.

Cloud 2 ile Razer arasında hangi tercih yapılmalı peki arada fazla fiyat farkı yok ikisini de alabilirim. Bir de şu kulaklık var ama harici ses kartı yok sanırım bunda. CORSAIR HS80 Wireless Dolby Atmos RGB Siyah Gaming Kulaklik| ITOPYA.COM

Razer'de mikrofonun ekoleyzer ayarı var. THX spatial Audio özelliği ve daha yeni olması öne çıkan özellikleri.

arkadaşlar logitech g pro x almayı düşünüyorum amazon'da fiyat 1300 liraya düşmüş. cloud 2 alacaktım aslında ama 350 lira farkla g pro x almak daha mantıklı geldi. kutudan ses kartı çıkıyor ben sorunsuz kullanabilirim değil mi bu kulaklığı alsam?

Arkadaşlar Logitech G PRO X almayı düşünüyorum Amazon'da fiyat 1300 liraya düşmüş. Cloud 2 alacaktım aslında ama 350 lira farkla G PRO X almak daha mantıklı geldi. Kutudan ses kartı çıkıyor ben sorunsuz kullanabilirim değil mi bu kulaklığı alsam?

Hocam size tavsiyem G PRO X ile Razer BlackShark V2 USB'yi YouTube'dan incelemelerini izleyip karşılaştırın.

Yeni konular

Geri
Yukarı