B450M S2H anakart için mikrofonu iyi kulaklık tavsiyesi

Cloud 2 sosyalde epey beğenilmiş, Wireless modeli de iyi midir?

Gayet iyi hocam. Unlosta sponsor olarak gönderildi, kaç yıl oldu adam hâlâ değiştirmedi. Parası mı yok, var alır. Ben Cloud 2 kullandığım için çok memnunum, kablosuz almadığım için o kadar pişmanım ki anlatamam.
Cloud Core Wireless ve Cloud 2 Wireless arasından hangisi daha iyidir? Ve bu bütçeye daha iyi bir kablosuz kulaklık mevcut mu acaba?

Cloud Core Wireless ve Cloud 2 Wireless arasından hangisi daha iyidir? Ve bu bütçeye daha iyi bir kablosuz kulaklık mevcut mu acaba?

Cloud 2'dışındaki önerdiğim kulaklıkları sadece rahatlık olarak test ettim onun için bence Cloud 2 Wireless alabilirsin. Core modeli, Cloud 2 modelinin alt segmenti.

Cloud 2'dışındaki önerdiğim kulaklıkları sadece rahatlık olarak test ettim onun için bence Cloud 2 Wireless alabilirsin. Core modeli, Cloud 2 modelinin alt segmenti.
Bu fiyata başka tavsiyeler de değerlendirmek istiyorum bu fiyat bandı benim için ideal aslında. Bu fiyatlarda Logitech, Razer ve Steelseries tarafındaki kablosuz kulaklıklar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu fiyata başka tavsiyeler de değerlendirmek istiyorum bu fiyat bandı benim için ideal aslında. Bu fiyatlarda Logitech, Razer ve SteelSeries tarafındaki kablosuz kulaklıklar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Razer v2X denedim. Rahatlık olarak ortalama diyebilirim, V2 Pro ise v2X'in daha üst modeli ve kablosuzu rahatlık olarak tipinden anladığım kadarıyla pek fark yok. SteelSeries'de Artics Nova serisi kafama küçük olmuştu, Artics 9 denedim oda anlamadığım bir şekilde rahat gelmedi. Logitech G733'te malzeme kalitesi olarak hiç beğenmedim plastik tamamen ve ışıklı kulaklıklar şahsen çok hoşuma gitmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı