B450M-K II anakartın BIOS sürümü nasıl öğrenilir?

kurugulhan

Decapat
BIOS Update yaptım (beta) olan sürümü kurdum. Ama sorun yaşadım geri dönmek istiyorum ama hangi BIOS sürümü olduğunu bilmiyorum, hiç bakmadım. Nasıl öğreneceğim? İlk gelen BIOS sürümü hangisidir acaba? Aynı anakarta sahip olan biri de paylaşsa olur diye düşünüyorum?

Eski BIOS Sürümünü bulamazsınız diye biliyorum(eğer nasıl öğrenileceğini bilen varsa yazabilir).
En son sürümü kurabilirsiniz.
Sitesinden baktığımda eski sürümlerde Beta var. Büyük ihtimalle sizdeki normal sürüm.

Eki Görüntüle 1342984
Tam olarak bunu öğrenmek istiyorum ilk gelen sürüm stabildi bir sorun yaşamadım.BETA sürümünü yükledim geri dönüş yapıyorum ama olduğundan pek emin değilim halen düzgün çalışmıyor.

Tam olarak bunu öğrenmek istiyorum ilk gelen sürüm stabildi bir sorun yaşamadım. BETA sürümünü yükledim geri dönüş yapıyorum ama olduğundan pek emin değilim halen düzgün çalışmıyor.

Düzgün çalışmadığını nasıl anladınız?
Güncellemeden önce, BIOS'u Varsayılan ayarlara sıfırlayın.

Anakartı ne zaman aldınız ?

Windows aramaya dxdiag yazarak çıkan pencereden öğrenebilirsiniz.

Anakartı ne zaman aldınız ?
Geçen ayın 24'ünde aldım.
Windows aramaya dxdiag yazarak çıkan pencereden öğrenebilirsiniz.
Dxdiag,Msinfo32 buralardan öğrenebildiğimizi biliyorum ama o mevcut sürümü gösteriyor şuanda yüklü olan benim yüklediğim.Ben ilk anakartı aldığımda gelen sürümü öğrenmek istiyorum hiç bakmadan güncelledim sorunlar yaşıyorum o stabil sürüme geri dönmek istiyorum.

Geri
Yukarı