B450M Mortar Max vs B550M MSI Pro

Mamacita

Hectopat
İyi günler, 1600 TL bütçeyle anakart bakıyorum.
6700 XT
5600X kombiniyle hangisi daha iyi olur fiyatları aynı artıları eksileri nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisi arasında B550 fakat 1600 TL'ye alacağın en düzgün alet budur şu anda.

İlginize teşekkürler o zaman ona yöneliyorum. O.c yapan biri değilim zaten dümdüz girip oyun oynuyorum o yüzden bende üzmeyeceğini düşünerek alıyorum.

AM4 sistemde ne yaparsan yap Gigabyte bulaşma. Asus ve MSI modellerine yönel.

Sebep?

İlginize teşekkürler o zaman ona yöneliyorum. O.c yapan biri değilim zaten dümdüz girip oyun oynuyorum o yüzden bende üzmeyeceğini düşünerek alıyorum.

Rica ederim. VRM soğutmasına sahip böyle model 5600X ile güzel bir ikili olurlar.

DS3H da iyidir ancak onun yerine bütçeyi arttırıp PRO-VDH modeline yönelmek çok daha mantıklı. Hem VRM anlamında daha iyi hem de daha dolu bir kart. Aradaki fiyat farkına değer.

Arada ki fiyat farkı değer şekildeyse ona da yükselebilirim @kino sizin fikriniz nedir?

Bu fiyattan ona yükselmeni tavsiye etmem çünkü artmış. En büyük artısı M.2 soğutucusu 100 TL fark olsa tamam derdim de gerek yok. Ya S2H al ya da indirimeyken bunu al.

TUF modelinin nasıl artısı olur daha düşük VRM sıcaklıkları, daha iyi ses kartı ve M.2 soğutucusu diyebiliriz.

Yeni konular

Geri
Yukarı