Çözüldü B450M S2H BIOS güncelleme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Krayte

Femtopat
Daha fazla  
Ben şu an B450 M S2H anakart kullanıyorum yeni BIOS'a güncelledim(F60E).Bunun beta sürümü olduğunu öğrendim bir sıkıntı çıkma olasılığından dolayı eski F51'e dönmek istiyorum. Eski bir BIOS'a dönmek istediğim için normal Update'den farklı bir işlem yapmama gerek var mı, quick flashdan aynı şekilde yüklesem bir sıkıntı olur mu?

Çözüm
Ben şu an B450 M S2H anakart kullanıyorum yeni BIOS'a güncelledim(F60E).Bunun beta sürümü olduğunu öğrendim bir sıkıntı çıkma olasılığından dolayı eski F51'e dönmek istiyorum. Eski bir BIOS'a dönmek istediğim için normal Update'den farklı bir işlem yapmama gerek var mı, quick flashdan aynı şekilde yüklesem bir sıkıntı olur mu?

Hayır gerek yok. USB ile kurduysanız aynı işlemi tekrar yapacaksanız. F51 versiyonunu USB'ye atıp BIOS'a girip Update ettiğinizde tekrar F51 sürümüne dönecektir.

Hayır gerek yok. USB ile kurduysanız aynı işlemi tekrar yapacaksanız. F51 versiyonunu USB'ye atıp BIOS'a girip Update ettiğinizde tekrar F51 sürümüne dönecektir.

Çözüm
Bende B450 GAMING Plus Max var ben de en son çıkan "7B86VHB1(Beta version)" ile güncelledim. Beta kullanmamız sorun yaratır mı?

Tam olarak bilemiyorum ancak bir sorun çıkaracağını düşünmüyorum. Ben kendi kullandığım anakartta(B450M S2H) şu an en son çıkan beta versiyonunu kullanıyorum. Herhangi bir sorun ya da performans düşüklüğü yaşamadım. Tabii ki anakart modellerimiz farklı ancak dediğim gibi. Ayrıca sorun yaşarsanız tekrardan eski BIOS sürümünüze dönebilirsiniz.

Geri
Yukarı