B450M S2H Corsair Carbide Spec-Delta RGB Fusion çalışmıyor

HyperVAC

Hectopat
Daha fazla  
Corsair Carbide Spec Delta kasam var. Uygulamayı açtığım zaman renkleri ne kadar değiştirsem de kasa hala siyah duruyor. BIOS menüsünden ne kadar denesem de sonuç yine aynı. Çoklayıcı kablo ile CPU_LED yerine bağladım. Son sürüm RGB Fusion 2.0 kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
1.si
B450M S2H RGB fusion 2.0 desteklemiyor, sonradan geldi ise bilmem ama imkansız.
7 renk seçme hakkı veriyor ve bu 2.0 versiyonunda kısıtlamasız.

Anakart komple yazılımsal sıkıntılı derken ABİ GİGABYTE ya F/P diyenler vardı.

Bios'da RGB ayarları var oradan renk atar mısın ?

1.si

Ordaki renklerde çalışmıyor kasaya hiçbir renk gelmiyor
Bu forumda görmüştüm birisin aynı kasa ve anakart ile kontrol ediyordu yazılımdan

1.si

7 renk seçme hakkı veriyor 2.0 çalışıyor. Ancak renk modları yok. Fanlar ile program tam uyumlu değil programın desteklediği ürünler bir sitede yazıyordu.

Gigabyte 3 adet yazılımını kullanıyorum beni memnun ediyor. Bir süre önce renk yazılımı açılmıyordu oda düzeldi.

7 Renk seçme hakkı veriyor 2.0 çalışıyor. Ancak renk modları yok. Fanlar ile program tam uyumlu değil programın desteklediği ürünler bir sitede yazıyordu.

Gigabyte 3 adet yazılımını kullanıyorum beni memnun ediyor. Bir süre önce renk yazılımı açılmıyordu oda düzeldi.

Hocam benim de S2H anakartim var da hangi yazılımları kullaniyorsunuz.

7 renk seçme hakkı veriyor 2.0 çalışıyor. Ancak renk modları yok. Fanlar ile program tam uyumlu değil programın desteklediği ürünler bir sitede yazıyordu.

Kalibrasyon yapıyorum ondan sonra renge tıklayıp kaydettikten sonra kasaya renk falan gelmiyor

Geri
Yukarı