B450M S2H fan montajı

Sanırım siz de önceki mesajlarınızda bu ürünü paylaşmıştınız benim de önerim bu ürün olacaktır.

Sanırım siz de önceki mesajlarınızda bu ürünü paylaşmıştınız benim de önerim bu ürün olacaktır.
Bunu alırsam fan hızını kontrol edebilirim dimi hocam?

4 Pin PWM yazıyor.

Kasa yakınınızda ise kapağı çıkarıp bakabilirseniz daha net sonuca ulaşabiliriz.

Bunu sormamın nedeni link paylaşmış olduğum ürün 4 pin PWM fanları kontrol edebiliyor 3 pin fanlar voltaj kontrollü olduğundan söz konusu çoklayıcı ile hızlarını kontrol edemezsiniz.

Kasa yakınınızda ise kapağı çıkarıp bakabilirseniz daha net sonuca ulaşabiliriz.

Bunu sormamın nedeni link paylaşmış olduğum ürün 4 pin PWM fanları kontrol edebiliyor 3 pin fanlar voltaj kontrollü olduğundan söz konusu çoklayıcı ile hızlarını kontrol edemezsiniz.
Hocam kasa elimde değil ve fanları daha almadım kasayı sitesinde inceledim ve fanlarına baktım. Fanları da 4 pimli pwm yazıyor ve kasada 2 adet dahili fan bulunmakta. Bunlara ek olarak 2 adet fan alacağım alacağım fanları da siteden baktığımda 4 pimli pwm yazılmış.

Hocam kasa elimde değil ve fanları daha almadım kasayı sitesinde inceledim ve fanlarına baktım. Fanları da 4 pimli PWM yazıyor ve kasada 2 adet dahili fan bulunmakta. Bunlara ek olarak 2 adet fan alacağım alacağım fanları da siteden baktığımda 4 pimli PWM yazılmış.

O halde paylaşmış olduğum ürünü alabilirsiniz... Ürün takılı iken hız kontrolünü ister el ile isterseniz de otomatik olarak yapabilirsiniz.

O halde paylaşmış olduğum ürünü alabilirsiniz... Ürün takılı iken hız kontrolünü ister el ile isterseniz de otomatik olarak yapabilirsiniz.
Hocam çok özür diliyorum. Yanlış görmüşüm kaç pin olduğu yazmıyor ama açıklamasına baktığım da ARGB Led kontrolcüsü var ve 3 pin olarak gözüküyor. Pek fazla anlamıyorum size link atayım oradan bakıp yardımcı olursanız çok daha iyi olur. Overview MAG FORGE 100R
Hocam bir şey daha sormak istiyorum. Kasa da ki fanlar rgb bunları kontrol edebilir miyim? Kontrolü almadan hızını ayarlayabilir miyim?

Son düzenleme:
Hocam çok özür diliyorum. Yanlış görmüşüm kaç pin olduğu yazmıyor ama açıklamasına baktığım da ARGB LED kontrolcüsü var ve 3 pin olarak gözüküyor. Pek fazla anlamıyorum size link atayım oradan bakıp yardımcı olursanız çok daha iyi olur. Overview MAG FORGE 100R

Hocam bir şey daha sormak istiyorum. Kasa da ki fanlar RGB bunları kontrol edebilir miyim? Kontrolü almadan hızını ayarlayabilir miyim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kasanızın incelemelerini izledim kasa üzerinde mevcut 4 pinli PWM fanlar geliyor 2 RGB 1 renksiz olarak.

İleride alacağınız fanlar da kesin olarak 4 pin PWM olacak ise önermiş olduğum çoklayıcı kesinlikle çalışacak ve hız ayarını sorunsuz bir şekilde yapacaktır.

Fan renkleri ayrı bir kontrolcü ile beraber kasanın içerisinde takılı olarak geliyor ve renklerini kasa üzerindeki buton üzerinden ayarlayabiliyorsunuz fan renklerinin hız ayarı ile herhangi bir bağlantısı yoktur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kasanızın incelemelerini izledim kasa üzerinde mevcut 4 pinli PWM fanlar geliyor 2 RGB 1 renksiz olarak.

İleride alacağınız fanlar da kesin olarak 4 pin PWM olacak ise önermiş olduğum çoklayıcı kesinlikle çalışacak ve hız ayarını sorunsuz bir şekilde yapacaktır.

Fan renkleri ayrı bir kontrolcü ile beraber kasanın içerisinde takılı olarak geliyor ve renklerini kasa üzerindeki buton üzerinden ayarlayabiliyorsunuz fan renklerinin hız ayarı ile herhangi bir bağlantısı yoktur.
Anladım hocam. Yardımcı olduğun için çok teşekkür ederim çok yardımcı oldun teşekkürler. ❤️

Geri
Yukarı