B450M S2H için CPU tercihi

Acaba sisteminizdeki diğer parçaları ve düşüncelerinizi de paylaşabilir misiniz? :/
PC kendime değildi. Arkadaşım için topladım. Kendi R5 1600AF işlemcim ile de güncellemesini yaptım. Sistemde B450M S2H V2, R5 5600X, 16 GB Vengeance RAM ve RTX 3060Ti vardı. Bu sistemi 2K hedefli kurduk. 1080p'de de mutlu ediyor sahibini.

Sistem:
rttt.jpeg

PC kendime değildi. Arkadaşım için topladım. Kendi R5 1600AF işlemcim ile de güncellemesini yaptım. Sistemde B450M S2H V2, R5 5600X, 16 GB Vengeance RAM ve RTX 3060Ti vardı. Bu sistemi 2K hedefli kurduk. 1080p'de de mutlu ediyor sahibini.
Son olarak güncelleme işlemi ne kadar sürüyor acaba? Çok zaman alıyor mu?

Kesinlikle. Normal şartlarda, flash'a yüklemesi etmesi derken en fazla 15 dakika sürer.
Hocam o sistemde durumlar ne alemde çoğu kişi merak ediyor, yabancılar sorun çekmediklerini belirtiyor, bu forumda da vardı kullanan ama size de sormak isterim kullanım değerleri nasıl, ben şahsen 65 watt TDP değerine sahip bir işlemcinin rahat rahat kullanılacağı kanaatindeyim.

Hocam o sistemde durumlar ne alemde çoğu kişi merak ediyor, yabancılar sorun çekmediklerini belirtiyor, bu forumda da vardı kullanan ama size de sormak isterim kullanım değerleri nasıl, ben şahsen 65 watt TDP değerine sahip bir işlemcinin rahat rahat kullanılacağı kanaatindeyim.
Bir sıkıntı yok. BIOS güncellemesi dışında bir derdi yok B450’nin. Anakart konusunda ben hiç dert görmedim. Sistem bende 1 gün kadar durdu. Oyun testi çok yapamadım ama olması gerektiği gibiydi her şey.

Yeni konular

Geri
Yukarı