B450M S2H ile kontrol edebileceğim LED şerit önerisi

Normal 4 pinli 5050 RGB LED şeritleri kontrol edebilirsin, bizzat kendim de denedim onu ama malum, anakart sadece 7 renk desteklediği için (aslında RGB FUSION'da istediğin rengi seçebiliyorsun.) çok güzel olacağını sanmıyorum.
İşin kötü tarafı ise hiçbir efektin olmaması, sadece statik efekt var. Ne bir yanıp sönme, ne de bir renkler arasında geçiş vs. efekti var.

Bunları bil yeter.

Normal 4 pinli 5050 RGB LED şeritleri kontrol edebilirsin, bizzat kendim de denedim onu ama malum, anakart sadece 7 renk desteklediği için (aslında RGB FUSION'da istediğin rengi seçebiliyorsun.) çok güzel olacağını sanmıyorum.
İşin kötü tarafı ise hiçbir efektin olmaması, sadece statik efekt var. Ne bir yanıp sönme, ne de bir renkler arasında geçiş vs. efekti var.

Bunları bil yeter.
Hocam aynı kart ile bu beyaz led kontrol edilir mi? Duz yansa yeter.

Dosya Ekleri

• IMG_20201221_223621.jpg
    IMG_20201221_223621.jpg
    376,4 KB · Görüntüleme: 49
12V ile çalışıyor.
O zaman teorik olarak anakartınla o LED'e güç verebilirsin. Yalnız ben elektrikten pek anlamam, o yüzden %100 çalışma garantisi veremem. Tahminimce çalışacaktır.

LED şeritin gücünü anakarttaki RGB girişinin 12 V pinine takarsan/bağlarsan çalışacaktır. En azından çalışmalı :D.

Bunları bil yeter.
RGB to ARGB gibi bir kablo var mı? Varsa atabilir misiniz? Yani 4 pin to 3 pin.

Yeni konular

Geri
Yukarı