B450M S2H ve Ryzen 5 3600X işlemci uyumlu mu?

Arcura26

Decapat
Daha fazla  
Gigabyte B450M S2H Ryzen 5 3600X işlemci uyumlu mu? Sorum kısaca bu arkadaşlar pin sayıları falan varmış uyumlu olur mu pek bilmiyorum?

Evet hocam. Uyumlu. Kullanabilirsiniz.

Montajı yaptım işlemciyi takıp soğutucuyu da taktım ancak ekran gelmedi daha sonra bilgisayarcıya götürdüğümde işlemciyi çıkarttılarr ve 2 pin yamulmus tamamen işlemcinin üzerine yatmış bir haldeydi bu neden olur ve ben ne yapabilirim işlemciyi kurtarmak istiyorum.

Montajı yaptım işlemciyi takıp soğutucuyu da taktım ancak ekran gelmedi daha sonra bilgisayarcıya götürdüğümde işlemciyi çıkarttılarr ve 2 pin yamulmus tamamen işlemcinin üzerine yatmış bir haldeydi bu neden olur ve ben ne yapabilirim işlemciyi kurtarmak istiyorum.
Sanırım kurtarmanızın yolu yok. :(

Galiba işlemci yuvaya tam oturmadan kapağı üstüne kapatmışsınız geçmiş olsun :( Keşke youtube dan da olsa bir video izleseydiniz...

Yeni konular

Geri
Yukarı