B450M S2H ile Xigmatek Windpower Pro uyumu

oneshottt

Decapat
Merhabalar B450M S2H anakartıma 2x8GB TUF Team ram takılı halde. Ryzen 3600 işlemcime Xigmatek Windpower Pro almak istiyorum fakat bu soğutucu RAM'lere temas eder mi merak ediyorum. Sığmazsa sonra boşa almış olmayayım. Not: Arctic Duo 34 önermeyin ışıklı mışıklı sevdiğim için Xigmatek tercih ettim 😊 ki zaten 2'si arasında ufak fark var diye biliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben B450M-S2H anakart ile SE-207 kullanıyorum, RAM'leri göremiyorum. :D

RAM'leriniz 32mm yüksekliğe sahip yani low profile RAM sınıfında. Low profile RAM'lerin hava soğutma desteği var. Ama o soğutucu tek bloklu, RAM'leri kaplayacağını sanmam.

Bu arada ışıklı seviyorsanız şuna da bakabilirsiniz.

Doğru hocam. Arctic Duo ile aralarında fazla fark olmaz. Kurtarması gerekir. Bunlar stok soğutucu gibi geniş değil. Fan yüksekte kalıyor.

RAM'leriniz 32mm yüksekliğe sahip yani Low profile RAM sınıfında. Low profile RAM'lerin hava soğutma desteği var. Ama o soğutucu tek bloklu, RAM'leri kaplayacağını sanmam.

Xigmatek 2 fanlı hocam tek bloklu derken yani sığar değil mi?

Gamepower Horizon

Ama sığıyor ve RAM'lere temas etmiyor öyle mi hocam?
Bu arada ışıklı seviyorsanız şuna da bakabilirsiniz.

Önerdiğiniz soğutucuyu araştırdım cidden beğendim. Xigmatek'ten daha iyi olduğu söylenmiş, Fuma 2'nin ensesindeymiş falan. Fakat Xigmatek'te 6 bakır boru ve 2 fan var. SE 234'te 4 bakır boru ve 1 fan var. Nasıl Xigmatek'ten iyi oluyor onu çözemedim 🙂 Çözsem sipariş vereceğim 😄

Son düzenleme:

Geri
Yukarı