B450M S2H overclock

arda3231

Decapat
Daha fazla  
RAM
Crucial ballistix 3000 mhz cl15
Ekran kartı
Rtx 3070
Anakart
B450m s2h
İşlemci
5600x
Merhaba arkadaşlar. Crucial Ballistix 3000 MHz CL15 RAM'lerimi 3800 MHz CL16 değerlerinde çalıştırmayı başardım. Memtest'ten sorunsuz bir şekilde geçti. Fakat anlamadığım nokta bu anakart 3600 MHz'ye kadar destekliyor. Nasil 3800 MHz olarak çalıştı. Bu konu hakkında bilgisi olan beni aydınlatabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam overclocku boş verin de o anakarta o bileşenler oldu mu ya :) Ferrari parçalarını Tofaş kasasına koymuşsun gibi anakart kaldırmayabilir ocu çok iyi VRAM'leri yok.

Hocam overclocku boş verin de o anakarta o bileşenler oldu mu ya :) Ferrari parçalarını Tofaş kasasına koymuşsun gibi anakart kaldırmayabilir ocu çok iyi VRAM'leri yok.
Hocam elimde x570-p var fakat 5600x'i takabilmem için bios update gerekiyor. Bunun için de 3000 serisi veya altı ryzen işlemci lazım, işlemci bulamıyorum. Buradan Isparta'da yaşayan arkadaşlara sesleniyorum ryzen 3000 serisi işlemciniz varsa bios update için yardımlarınızı bekliyorum :D.

Hocam elimde X570-P var fakat 5600X'i takabilmem için BIOS Update gerekiyor. Bunun için de 3000 serisi veya altı Ryzen işlemci lazım, işlemci bulamıyorum. Buradan Isparta'da yaşayan arkadaşlara sesleniyorum Ryzen 3000 serisi işlemciniz varsa BIOS Update için yardımlarınızı bekliyorum :D.

Anladım keşke Prime X570 yerine orta segment B550 alsaymışsın Prime bana cok boş geliyor her an “alev alırım bak“ der gibi iade durumun varsa iade et.
Anladım keşke Prime X570 yerine orta segment B550 alsaymışsın Prime bana cok boş geliyor her an “alev alırım bak“ der gibi iade durumun varsa iade et.
MSI MAG B550 TOMAHAWK AMD AM4 DDR4 ATX Anakart Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bunun gibi veya 200 tl daha çıkıp Carbon Wi-Fi

MSI MAG B550 TOMAHAWK AMD AM4 DDR4 ATX Anakart Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bunun gibi veya 200 tl daha çıkıp Carbon Wi-Fi
Hocam valla 999tl'ye 2 ay önce indirimden almıştım. Hala aldığım fiyata satabilirim. Sizce b550 için aradaki fiyat farkını vermeye değer mi?

Hocam vallahi 999TL'ye 2 ay önce indirimden almıştım. Hala aldığım fiyata satabilirim. Sizce B550 için aradaki fiyat farkını vermeye değer mi?

X570 gereksiz bir seri daha çok B550 ile zaten önemli özellikleri barındırıyor kaliteli VRAM'li B550 son seviye oyuncu için yeterli ama 999 TL iyi fiyatmış satarsan iyi paraya elden çıkar. 0 olarak satarsın 1400 falan aynı fiyata da hayli hayli kaparlar havada.

Yeni konular

Geri
Yukarı