B450M S2H, R5 3600 ve GTX 1660S sistem nasıl?

Sistemin fiyatı 6.219,54 TL'ye yükseldi ve ben bu sistemi cuma günü alacağım. Hala alınır mı?

Son düzenleme:
5700'e çıkabilirim anakart olarak ne önerebilirsiniz? İşlemciye birkaç ay sonra soğutucu alacağım.

Gigabyte 1660S alacaksan Gaming modelini al diğer modelinde soğutma sıkıntısı ve fanlardan ses gelme durumu var.(Kullanıyorum) Ve eğer bütçe varsa anakartı yükseltmelisin. Anakartta tek fan girişi var(B450M S2H) ama kasanda 4 fan olacak. Alırken ya fan çoklayıcı ya farklı anakart ya da tek fanlı bir kasa almalısın aksi takdirde kasanda sadece tek fan çalışır.

Son düzenleme:
Gigabyte 1660S alacaksan Gaming modelini al diğer modelinde soğutma sıkıntısı ve fanlardan ses gelme durumu var.(Kullanıyorum) ve eğer bütçe varsa anakartı yükseltmelisin. Anakartta tek fan girişi var(B450M S2H) ama kasanda 4 fan olacak. Alırken ya fan çoklayıcı ya farklı anakart ya da tek fanlı bir kasa almalısın aksi takdirde kasanda sadece tek fan çalışır.

O zaman INNO3D tercih edeyim. Anakart ve kasa konusunda bir sıkıntı olacağını sanmıyorum.

O zaman INNO3D tercih edeyim. Anakart ve kasa konusunda bir sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Sıkıntı değil zaten. Kasanda sadece tek fan çalışacak fan çoklayıcı almalısın. Aynı anakart ve 4 fanlı bir kasam var. Anakartında sadece tek kasa fanı girişi var demek tek kasa fanı çalıştırabilirsin demek ama fan çoklayıcı alırsan internetten, tüm fanların çalışır.

Sıkıntı değil zaten. Kasanda sadece tek fan çalışacak fan çoklayıcı almalısın. Aynı anakart ve 4 fanlı bir kasam var. Anakartında sadece tek kasa fanı girişi var demek tek kasa fanı çalıştırabilirsin demek ama fan çoklayıcı alırsan internetten, tüm fanların çalışır.

Kasada zaten fan çoklayıcı var diye biliyorum. Bir de "Sistem alınır ama bu fiyat." Derken neyi kastetmek istediniz anlayamadım. INNO3D almam daha mantıklı değil mi?

Bahsettiğim fan çoklayıcı
Kasada zaten fan çoklayıcı var diye biliyorum. Bir de "Sistem alınır ama bu fiyat." Derken neyi kastetmek istediniz anlayamadım. INNO3D almam daha mantıklı değil mi?

O mesajı yazmaktan vazgeçtim yarım kaldı. INNO3D hakkında bilgim yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı