Çözüldü B450M S2H V2 sistem işletim sistemi ekranında kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BlackClaw

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Mersin
Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar, dün konu açtım ancak yardımcı olabilen olmadı.
Arkadaşlar öncelikle sistemim;
MSI RX 5500 XT Gaming X, G.Skill Ripjaws V 8x2 3200MHz, Gigabyte B450M S2H v2, AMD Ryzen 3 3100, Corsair CV550 80+ Bronze PSU.
Arkadaşlar BIOS ekranında bilgisayar asla kapanmıyor, BIOS ekranından çıkıyorum format atma ekranına geliyor sonra kurulumu başlata basamadan görüntü gidiyor. Fanlar çalışıyor, fan RGB ve ekran kartı RGB'si çalışıyor sadece mouse ve klavyenin ışığı yanmıyor görüntü gittikten sonra. Lütfen yardım edin gerçekten çok canımı sıktı ya.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Yeni topladım, elimde bir voltmetre yok. Şimdi ekran kartını çıkarıp çalıştırdım bilgisayarı. Herhangi bir tuşa basınca kendini resetliyor bilgisayar.
Sorun anakarttaymış, bugün yenisi geldi kurdum ve herhangi bir problem ile karşılaşmadım.
Yeni topladım, elimde bir voltmetre yok. Şimdi ekran kartını çıkarıp çalıştırdım bilgisayarı. Herhangi bir tuşa basınca kendini resetliyor bilgisayar.
Sorun anakarttaymış, bugün yenisi geldi kurdum ve herhangi bir problem ile karşılaşmadım.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı