B450M-S2H ve R3 2200G uyumlu mudur?

2200G ile RX 580 darboğaz yapar. Ki ayrıca RX 580'i artık tercih etmeyin, eskidi ve diğer kartlara göre daha fazla sorun çıkartıyor. 5500 XT ve 1650 Super'e bakabilirsin fakat dediğim gibi darboğaz yapar.

2200G için maksimum RX 570. ki o bile darboğaza neden oluyor işlemciye yüklenen oyunlarda.

Tamam dostum işlemci için düşük bütcem var ne önerirsin ikinci elde olur.

Hadi gel hesaplayalım seninle.

B450M S2H yerine A320 alsa kaç TL kar edecek? Hadi maksimum 100 lira diyelim. Hadi bize 100 liraya ekran kartı öner. Nasıl alabiliyormuş ekran kartını, çok merak ettim.

B450 anakartların tek özelliği O.C. Yapılabilmesi değil, öğrenin artık şunu.

Hocam haklısınız ben öyle demek istemediğimi belirtmek isterim. Orada B450 ile A320 arasında OC yapmayacaksan al dedim ve haklsınıız 100TL'ye ekran kartı alınmaz. İyi akşamlar.

O işlemciye ikinci el Nvidia GTX950/960, AMD R9 380/380X ayarında bir kart bulabilirsen alabilirsin. Daha üst seviye kartlar işlemcinin yetersizliğinden gerçek performansının altında performans verebilir. Boşuna fazla masrafa girmiş olursun.

2200g gayet iyi işlemci uygun fiyatlı ve ekran kartsız dahi günü kurtarmalık bir işlemci. Önerim alın B450 anakartı ileride bütçeyi toparlarsanız farklı işlemci+ekrankartı kombinasyonları denersiniz.

Geri
Yukarı