B460M Bazoka Anakartın M.2 Yuvasında Sistem SSD'yi Görmüyor

Firatkoz

Hectopat
Merhaba arkadaşlar MSI MAG B460M Bazoka anakart aldım ve Samsung 860 EVO 250GB M.2 SSD var. Bir M.2 slotuna taktıgımda hiçbir şekilde görmüyor. BIOS'a atıyor, BIOS'ta da görmüyor ama sogutucu kilitli olan yuvaya taktım, direkt gördü. Acaba diger yuva bozuk mu? Tecrübeli arkadaşların yorumunu bekliyorum. Ürünleri asagıda belirttim arkadaşlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
2 Slotdan birinde sadece pci nvme ssd'ler çalışır m2 sata'lar çalışmaz.
Sen varya adamsın adam içimi rahatlartın bende pek anlamam etmem garantiye gönderecektim peki ben birkaç kere taktım ettim m2 slotu yanmaz demi denemeyle zarar görmez? Bide oranım çalışıp çalışmadığını nasıl anlayabilirim Baska türlü yolu varmı

Sen varya adamsın adam içimi rahatlartın bende pek anlamam etmem garantiye gönderecektim peki ben birkaç kere taktım ettim m2 slotu yanmaz demi denemeyle zarar görmez? Bide oranım çalışıp çalışmadığını nasıl anlayabilirim Baska türlü yolu varmı
Yanmaz bir şey olmaz sadece çalışmaz. NVMe SSD alıp denemek lazım başka türlü anlamazsın. Slot olduğundan bozuk olma ihtimalide çok düşük.

Yanmaz bir şey olmaz sadece çalışmaz. NVMe SSD alıp denemek lazım başka türlü anlamazsın. Slot olduğundan bozuk olma ihtimalide çok düşük.
Ya çünkü arkadaşım sürekli deniyordum deneyip durma slotu yakacaksın bu gidişle dedi kafama takıldı o yüzden iyi madem bişey yok garantiye felan göndermiyim o zaman kullanmaya devam.

Yeni konular

Geri
Yukarı