B550 sistem toplama

Bütçe
10000

Hakangstr

Decapat
Daha fazla  
Herhangi bir işlemci düşündünüz mü? Düşünmediyseniz 3600x öneririm minimum. Ekran kartında da RTX3060Ti/3070'e kadar yolu var 2K'da. 1080P'de maksimum 2070 olur sanırım.

AMD Ryzen 5 5600X düşündüm nasıl sizce teşekkür ederim ekran kartını bakayım.

5600X içinde dediğim ekran kartlarını alabilirsiniz, 1080P'de rahatlıkla besler. Ama anakart için daha iyi seçenekler var.

Sırayla parçaları alana kadar sanırım 1 yıl olur
5600X içinde dediğim ekran kartlarını alabilirsiniz, 1080P'de rahatlıkla besler. Ama anakart için daha iyi seçenekler var.

Seçim yapmak ne kadar zormuş anakartta tam karara vardım diyordum tek beni cezbeden Ryzen 7 desteklemesi.

@Hakangstr

1 yıl sonrasında bile ekran kartlarındaki fiyatların normalleşeceğinin garantisi verilemiyor. Çoğu insan elindeki kartları satıp idare etsin diye düşük kartlara geçtiler ancak hala güncelleme yapamadılar. Bu da bir çözümdür tabii. Sisteminizi toplarsınız. Sahibinden üzerinden temiz ve düşük bir kart alıp piyasanın "bilinmeyen bir zamanda" düzelmesini beklersiniz. Tercih meselesi.

@Hakangstr

1 yıl sonrasında bile ekran kartlarındaki fiyatların normalleşeceğinin garantisi verilemiyor. Çoğu insan elindeki kartları satıp idare etsin diye düşük kartlara geçtiler ancak hala güncelleme yapamadılar. Bu da bir çözümdür tabii. Sisteminizi toplarsınız. Sahibinden üzerinden temiz ve düşük bir kart alıp piyasanın "bilinmeyen bir zamanda" düzelmesini beklersiniz. Tercih meselesi.
Bende hiç şans yoktur eminim fiyatlar patlar 2 katına çıkar nereye yönelsem kuruma moduna geçiyor

B550 Gaming Plus modeli de sağlam tasarıma sahiptir.

VRAM Konusunda AORUS Elite daha iyi diye biliyorum. Ama Gaming Plus'da güzeldir. Teknobiyotik üzerinden 1663TL'ye alabilirsiniz.

Geri
Yukarı