B550 Steel Legend BIOS güncellemesi

admdndar71

Hectopat
B550 Steel Legend aldım fakat sanırım BIOS'u güncel gelmeyecek. Halihazırda işlemcim yok 5600 sipariş verdim. 5600 geldiğinde BIOS güncel olmadan bilgisayarı BIOS ekranına sokup USB ile BIOS güncellemesi yapabilir miyim? Yoksa illa 3000 serisi işlemci takıp BIOS güncelleyip baştan söküp tekrar 5600'ü mü takmam gerekecek. Birisi bilgi verebilir mi ilk defa topluyorum sistem.

Tak çalıştır şeklinde çalışıyor R5 5600. Sistemi kurup, Windows kurulduktan sonra varsa eğer BIOS güncellemesi yapabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
2.20 gelirse sorun olmayabilir.

BIOS çok eski ise bir işlemciye ihtiyaç duyabilirsiniz. İşlemci olmadan update özelliği galiba bu kartta yok.

Videoda anakart üzerine bakarsanız yeni sürüm ve 5000 işlemciye destek var yazıyor kutu üzerinde.

@admdndar71

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
2.20 gelirse sorun olmayabilir.

BIOS çok eski ise bir işlemciye ihtiyaç duyabilirsiniz. İşlemci olmadan Update özelliği galiba bu kartta yok.

Videoda anakart üzerine bakarsanız yeni sürüm ve 5000 işlemciye destek var yazıyor kutu üzerinde.

@admdndar71

Hocam bendeki B550M kutumda 3 ready var ama 5 ready ibaresi yok sitesinde ise 5ready ibaresi de var inşallah eski sürüm gelmez ortada kalırım.

Geri
Yukarı