B550 Tomahawk alınır mı?

balikeat

Megapat
Trendyol'da indirimdeyken 1470 liraya alınır mı? Şu an ROG STRIX B550-F kullanıyorum. Malzeme kalitesi olarak çok memnun olmadığım için değiştirmek istiyorum. Bu geçişi yapmaya değer mi sizce?

Hayır.

Anakartın malzeme kalitesi derken neyi kastediyorsunuz? Anakartta nasıl bir malzeme kalitesi olacağını anlayamadım.
Ana kart üzerindeki plastik parçaların kalitesi. Dokunsan dökülüyor. Ön panel USB 3.0 soketi kablosunu sökerken soketle beraber çıkıyor mesela. Elimde birde B350 Tomahawk var. Yan yana koyduğum zaman arasında malzeme kalitesi olarak bariz fark var.

Trendyol'da indirimdeyken 1470 liraya alınır mı? Şu an ROG STRIX B550-F kullanıyorum. Malzeme kalitesi olarak çok memnun olmadığım için değiştirmek istiyorum. Bu geçişi yapmaya değer mi sizce?

Bence bu sebepden dolayı anakart değiştirmek israf. Anakartın malzeme kalitesi sizi pek ilgilendiren bir şey değil ki zaten o anakartta uzun ömürlü olacaktır. Bence anakart değiştirmek yerine sistemin diğer parçalarına upgrade yapmak daha mantıklı olur.

Geri
Yukarı