B550M Bazooka BIOS güncelleme sonrası ekran gidip geliyor

Kaplanbjk006

Kilopat
Daha fazla  
B550M Bazooka anakartım var. Sistemi yeni toplayıp açtığımda BIOS girebiliyordum ancak Windows yükleyemiyordum. Windows gösterip bir kere dönüp ekran gidiyordu. Ben de en güncel beta olmayan BIOS ile güncelledim. Şimdi ise sistem çalışıyor ancak ekran gelip gidiyor yeniden başlatıyor kendini. Ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim.
Bios a giriyorum rahat bir şekilde. Belli bir süre sonra restart atıyor bios a girdikten sonra. XMP profili açıp bellekleri 3200 MHz yapmıştım. Geri default 2133 MHz yaptım. Yeni format usb si hazırlıyorum bir de böyle deneyeceğim.
Video yükleyemiyorum ancak bios menu de sorun yok. Ancak boot menüde windows yükleyeceğim flash belleği seçince windows logosu çıkıyor yükleme ekranı gelmeden restart atıyor bir daha windows logosu geliyor 4 5 saniye döndükten sonra görüntü gidiyor ve bir daha gelmiyor. Kasa çalışmaya devam ediyor. Birçok yolu denedim bir türlü çıkamadım işin içinden. Çözüm bulamazsam yarına kadar teknik servis bulup götüreceğim.

Son düzenleme:
Sıkıntısız hallolur inşallah.
Sağ olun hocam benim de acildi nasip olmadı evdekilerden laptopla derse falan giriyorum artık. Götürdüğüm yer anakartta tetikleme problemi var bizlik değil garantilik durum dediler biraz da rahatladım çünkü ben kendi başıma bulamazdım bu sorunu. Vatan da zaten servis yolunda diyor. MSI servisi kimse onlar bakacak ürüne. Tertemiz yeni açmıştım kutuyu zaten talep olarak da değişim dedi nasıl sonuçlanacak bakalım.

Geri
Yukarı