MSI B150M Bazooka BIOS güncelleme sonrası açılmama sorunu

Onurk3434

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaslar Msi B150m Gaming Pro anakarti kullaniyorum. Dun Msi sitesinden guncel BIOS'u indirdim USB attim BIOS ekraninda USB flash ile yukledim sonra PC kendi kendine res atti. Ekranin acilmasini bekledim acilmadi sonra bilgisayari kapattim tekrar acmayi denedigimde acma tusuna basinca 2 saniye elektrik geliyor. Hemen geri gidiyor yani tusa basiyorum. 2 saniye fanlar donuyor geri kapaniyor. Bilgisayar tusa basmamla geri kapanmasi bir oluyor. BIOS pilini soktum tekrar taktim RAM'i cikardim. Taktim hicbir sekilde acilmiyor. Yardimci olursaniz cok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güncelleme attıktan sonra bana da benzer bir şey olmuştu, kendi kendine otomatik 1 - 2 kere yeniden başlattı bilgisayar kendini sonra siyah ekran geldi baya bekletti beni 5 - 6 dakika kadar sonra her bilgisayarı açtığımda siyah ekran geliyordu yavaş yavaş kendiliğinden düzeldi artık siyah ekran çıkmıyor açılırken.
Biraz bekleseydin açılırken belki düzelirdi.

Mesela anakartta sorundan dolayı göndermeniz gerek fakat kendiniz pek bilmiyorsunuz montaj işlerini. Kasayı aldığımız yere gönderip onların anakartı göndermesini isteyebiliyoruz dimi?

PC kendi kendine res atti. Ekranin acilmasini bekledim acilmadi sonra bilgisayari kapattim
Yani insan eli yine işin içine karışmış. Size diyoruz ki bios güncellenip pc açılana kadar bekleyin beklemezsen bu senin hatan oluyor ve garantiye girmez. Bilgisayarcıya götür ver parasını doğru düzgün güncellesin. Bir işi bilmiyorsanız girişmeyin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı