B550M S2H Anakart üzerindeki leke

Muravsky

Femtopat
Daha fazla  
1 ay önce PC topladım, lekeyi toplarken fark etmedim. 1 hafta öce anakartın üzerinde işlemci fanı sol üst tarafında lekeyi gördüm. Anakart normal çalışıyor ama leke mevcut bu normal midir? Gigabyte resmi mail adresine, ürünü aldığım firmaya mail attım dönüş yapmadılar 1 haftadır. Parçaları düzgün bir şekilde topladım anakart ta bir yeri çizmedim ve ıslak ortamda bulunmadı. Bilgisayarcıya sorduğum zaman izin problem yaratmayacağını söyledi. İzi kuru kulak pamuğuyla sildim ama çıkmadı matlaşır gibi oldu zarar vermemek için devam etmedim, sonrasında çok da zorlmadım. 15 günlük iade seçeneğinden sonra gördüm lekeyi. Gigabyte anakartın garantisi 3 sene, değişim veya iade yapabilirler mi ya da ürünü kullanmaya devam etmeli miyim bilemedim. Ne yapmalıyım?

Dosya Ekleri

• 56.jpg
    56.jpg
    78 KB · Görüntüleme: 46
  • 57.jpg
    57.jpg
    94 KB · Görüntüleme: 48
  • 55.jpg
    55.jpg
    78 KB · Görüntüleme: 45
Son düzenleyen: Moderatör:
Bir şey olmaz. Takma kafana bu kadar. Anakartın boyası çıkmıştır belki. Bir sorun olursa garantiye yollarsın.
Umarım ilerde bir sorun yaşamam, diğer parçalara zarar vermesinde. =). Sök gönder 1 ay bekle zor geliyor. Çalışıyor diye geri gönderirler görüntü açısından problem olsa da. maillere cevap vermiyorlar ztn.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı