B550M S2H anakart USB 3.2 bağlantısı sorunu

omerkandemir

Kilopat
Yer
Chicago
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI Vector GP66 (12UHSO-673)
Meslek
Lisans Öğrencisi
Selamlar Gigabyte'ın B550M S2H model anakartını kullanmaktayım. Fotoğrafta göreceğiniz üzere ekran kartımın orta fanının dış metal plakası kasanın f_u32 (sanırım o) kablosuna temas ediyor. Bir arkadaşım sorun olmayacağını hatta bir nevi GPU'ya destek aparatı görevi yapacağını söylemişti. Sonuçta fanlara değil fanın dışındaki metal plakaya temas ediyordu.
Bu şu anda veya ileriye dönük bir sorun olur mu?
Teşekkürler.

e399df34-f4f7-42d2-b95f-1db70307b5ea.jpg

Şu anlık sorun çıkartmaz gibi ancak uzatıcı ya da 90° bir konnektör ile direkt temas etmeden takabilirsiniz.
Şu anlık sorun çıkartmaz gibi ancak uzatıcı ya da 90° bir konnektör ile direkt temas etmeden takabilirsiniz.
Cevabınız için çok teşekkür ederim, Bu konuda bir bilgiye sahip olmadığım için lütfen bana alabileceğim ürünün linkini atar mısınız?

Hocam şu an telefonum olmadığı için maalesef, ilk fotoğrafı da arkadaşımın telefonu ile çekmiştim. Ancak kablo ucunun kalınlığı sanki bunların kalınlığıyla aynı gibi ama ürün Türkiye'de bulunursa satın alınıp denenebilir.

TR pazarında pek olmasa da ikinci el veyahut ufak parça satan yerlerde bulunur belki. Bakmak lazım.
Şu anlık bir sorun arzetmez sanki? İleride denk getirebilirsem alırım. Yorumların için teşekkürler dostum.

Geri
Yukarı