B820 sistem nasıldır?

Vatan AKTAŞ

Centipat
Daha fazla  
2011 yılında babam almıştı bana bu bilgisayarı. O zamandan beri 20 civarı format ve bilgisayarcılar tarafından RAM çalınması gibi durumlar oldu. Bilgisayarın modelinin ASUS X401A-WX089V olduğunu düşünüyorum.

Klavye pert durumdaydı, USB klavye kullanıyorum. Onun dışında bataryası da yok bu yüzden kablo ile kullanmak zorundayım.

Sistem:
  • İşlemci Intel(R) Celeron(R) CPU B820 @ 1.70GHz 1.70 GHz
  • Takılı RAM 4,00 GB (kullanılabilir: 3,89 GB)
  • Sistem türü 64 Bit işletim sistemi, X64 tabanlı işlemci
  • Kalem ve dokunma Bu görüntü biriminde kalem girdisi veya dokunarak giriş yok

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem az çok iş görür bence. İnternette gezinmek ve eski veya düşük çaplı oyunları oynamak için ideal. RAM 4 GB, Windows 8.1'de hâlâ rahatlıkla iş görüyor. İşlemci ise dahili grafiğiyle birlikte online şekilde Minecraft 1.8.9 sürümünü, Garry's Mod, Sven Co-op, Half-Life gibi oyunları oynatır gibi duruyor. Zaten laptop ekranı küçük olduğu için 720p video izlemek de sorun olmayacaktır diye düşünüyorum.

Sistem az çok iş görür bence. İnternette gezinmek ve eski veya düşük çaplı oyunları oynamak için ideal. RAM 4 GB, Windows 8.1'de hâlâ rahatlıkla iş görüyor. İşlemci ise dahili grafiğiyle birlikte Online şekilde Minecraft 1.8.9 sürümünü, Garry's Mod, Sven Co-op, Half-Life gibi oyunları oynatır gibi duruyor. Zaten laptop ekranı küçük olduğu için 720p video izlemek de sorun olmayacaktır diye düşünüyorum.

Belirtmeyi unuttum, bilgisayar Windows 10. Bu yüzden kasıyor. Team Fortress'ı düşük grafiklerde ve Minecraft 1.16.5'i en düşük ayarlarda 20 FPS'te oynayabiliyorum. İnsanlar 450 FPS'ten 400'e düşünce üzülüyor, ben 30 FPS alınca seviniyorum. Öyle düşün

Yeni konular

Geri
Yukarı