Baba için oyun tavsiyesi

Counter-Strike: Source.

PC de olan oyunu unutmuşum hocam. Beğenemeyedebilir ama. Bir keresinde ben oynarken izlemişti. Çok eski olduğunu söylemişti. Sorarım ama yine de.

Yeni konu açmanı öneririm. Yöntemim ise başka siteden indir.

Hocam indirdiğim dosyada crack adlı dosyadaki .exe yi atmayı unutmuşum :D

PC de olan oyunu unutmuşum hocam. Beğenemeyedebilir ama. Bir keresinde ben oynarken izlemişti. Çok eski olduğunu söylemişti. Sorarım ama yine de.
Hocam oynarken sinirlenmeyeceği oyunları şöyle sıraladım bence hepsi saran oyunlar:
Call of Duty 2, Call of Duty World at War, Call of Duty Modern Warfare 4-2-3 ve Call of Duty Black Ops 1-2
Pes 2013, Just Cause 2, Prototype, Mafia 2 (Bence babanız bayağı sever bu Mafia oyununu), Crysis 1, Crysis Warhead.
Daha aklıma geldikçe ekleyeceğim buraya.

Genel olarak sanırım savaş tarzı oyunları sevdiği için böyle yazdım.

Mount and Blade Warband'ı da buraya ekleyebiliriz.

Hocam oynarken sinirlenmeyeceği oyunları şöyle sıraladım bence hepsi saran oyunlar:
Call of Duty 2, Call of Duty World at War, Call of Duty Modern Warfare 4-2-3 ve Call of Duty Black Ops 1-2
Pes 2013, Just Cause 2, Prototype, Mafia 2 (Bence babanız bayağı sever bu Mafia oyununu), Crysis 1, Crysis Warhead.

O sistemde pes 2013 21-24 fps arası.

PES 2013, Just Cause 2, prototype, Mafia 2 (bence babanız bayağı sever bu Mafia oyununu), Crysis 1, Crysis warhead.

Mount and Blade Warband'ı da buraya ekleyebiliriz.

Evet hocam Mafia'yı çoğu kişi önermişti onu da indireyeyim aklımdayken. Hangi oynu benim PC'ye uyar Mafia'nın ona göre indireyim. Çok teşekkürler bu arada oyunları sıraladığınız için :)

O sistemde PES 2013 21-24 FPS arası.

Hocam yanlış anladınız galiba PES 2013'ü daha önce oynamıştım sabit 60 gördüm.

Evet hocam Mafia'yı çoğu kişi önermişti onu da indireyeyim aklımdayken. Hangi oynu benim PC'ye uyar Mafia'nın ona göre indireyim. Çok teşekkürler bu arada oyunları sıraladığınız için :)

o zaman benim baktığım site hatalı.

Hocam Mafia 2 Classic yazarsanız çıkar artık orjinal olarak satılmıyor maalesef.Mafia 1'i indirmenizi önermem çünkü bayağı eski oyun yine de siz bilirsiniz.

Geri
Yukarı