Babalar Günü Hediye Önerisi

baybezelye

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. Babalar günü yaklaşıyor malumunuz. Ben de babam için bir hediye almak istiyorum fakat ne almak istediğimi bilemiyorum. Babam saat takmaz, kolye vs kullanmaz, gömleği yeterince var (kıyafet almak istemiyorum), tespih kullanmaz, sigara içiyor. Zippo tarzı bir çakmak düşünüyorum ama o tarz zevkleri de yok. Çok klasik şeyler almak istemiyorum aslında. Sizce ne almalıyım?

Futbola ilgisi varsa çakma Salah forması al. İngiltere'de islamofobi oranını iyice düşürdü ya şimdi onlar tarafından daha çok takdir görüyor. Vallahi babama alacağım hediyeyi ifşaladım ama inşallah buralarda takılmıyordur.

Futbola ilgisi varsa çakma Salah forması al. İngiltere'de islamofobi oranını iyice düşürdü ya şimdi onlar tarafından daha çok takdir görüyor. Vallahi babama alacağım hediyeyi ifşaladım ama inşallah buralarda takılmıyordur.
Futbola ilgisi var ama fanatiklik değil. Öyle forma falan da giymez. Pek uygun olduğunu düşünmüyorum. Teşekkürler öneriniz için.
Hobilerini biliyorsan buna uygun bir şeyler düşünebilirsin.
Sıkıntı burada aslında. Öyle hediye alabileceğim hobileri yok. Yoksa işim kolay olurdu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı